Gülmek Öldürür Mü?

Gülmek Öldürür Mü? Gülmek Zararlı Mı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler, Gülmek aslında iyi bir durum olduğunu vede mutluluk formülü olarak geçmekte…

Gülmek Öldürür Mü? Gülmek Zararlı Mı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Gülmek Öldürür Mü
Sayfa İçeriği: Gülmek Öldürür Mü, Gülmek Zararlı Mı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler, Gülmek Zararlı Mı, Gülmenin Ne Gibi Zararları Bulunur, Gülmenin Ne Gibi Zararları Vardır, Gülmekten Çene Çıkar Mı, Gülmek Psikolojik Etkileri, Gülmenin Kalbe Zararları, Rüyada Çok Gülmek, Kahkahanın Zararları, Gülmenin Faydaları Ve Zararları, Çok Gülmek Hastalıkmıdır, Çok Gülmek Kalbi Öldürür

Gülmek öldürür mü ile ilgili bilmeniz gerekenleri yazımız da hazırladık. Gülmek zararlı mı? Gülmek ile ilgili bilmeniz gerekenler sayfamızda yer almakta. Gülmek aslında mutluluk, huzur demek. Gülen her insan mutludur. Bunun yanı sıra gülmenin çok tehlikeli olduğunu öğrendiğiniz de şaşıracaksınız.

Komik anlar karşısında yada espiri sözlerin karşısında gösterilen reflekslere gülmek denmektedir. Gülmenin de bilinmeyen zararları bulunmaktadır. Uzmanlar yapılan araştırmalarda gülmenin hem yararları, hemde zararları hakkında sonuçlar ile dikkat çekmişlerdir. Çok gülmenin ölüme bile neden olduğunu uzmanlar belirtmiştir.. Peki gülmenin insan için ne gibi zararları bulunmakta. Gülmek neden öldürür? Çok gülmek aslında kalbi durdurmaktadır. Tabiki gülmek ile insan mutlu olur, yalnız çok vede aşırı gülmenin sağlığa da zararları bulunmaktadır. Gülmenin ne gibi zararları bulunduğunu yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

GÜLMENİN NE GİBİ ZARARLARI BULUNUR?

Çok gülmek, çene çıkmasına neden olabilmektedir.

Adrenalin hormonunu yükseltmekte vede refleksi vücutta kan dolaşımını dengesizleştirdiğinden kalp ritim bozukluğu gibi durumlar ortaya çıkabilir vede kalp sıkışması sorunlarına neden olabilir.

Psikolog araştırmacılara göre gülmek, psiklolojik olarak takıntının ürünüdür. Bu durumda ise idare zayıflığı vede marka takıntısı ortaya çıkma ihtimali bulunmaktadır.

Gülme solunum yolunu iyice açtığından akciğere hava direk olarak dolar. Süzülmeden dolan hava ise akciğerin enfeksiyon kapmasına da sebep olabilir.

Kas sisteminiz gerilmesi gülmekten kaynaklanır vede gerilen kas sistemi gülme sonrası birden gevşeyince baş ağrısı vede idrar kaçırma gibi sorunları da meydana getirir.

Gülmek Öldürür Mü, hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki gülmek öldürür mü yazımız hakkında merak ettiğiniz sorular varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Gülmek öldürür mü sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mandalinanın Soğuk Algınlığına Faydaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed