Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi

Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi Parmak İncinmesi, Günümüz de en çok sıklıkla yaşanan durumlardan biride parmak burkulmasıdır.

Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi Parmak İncinmesi

Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi
Sayfa İçeriği: Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi, Parmak İncinmesi, Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yolları,, Baş Parmak Burkulması Nasıl Geçer, Ayak Parmak Burkulması Nasıl Geçer, Parmak İncinmesi Morarma, Parmak İncinmesine Zeytin, Parmak İncinmesi, Parmak Kapsül Zedelenmesi Tedavisi, Ayak Parmağı İncinmesi Kaç Günde Geçer, İncinen Parmak Ne Zaman İyileşir, Evde Yaşanan Kazalar, Parmak Burkulması Tehlikeli Midir, Parmak Neden Burkulur, Parmak Burkulmasına Ne İyi Gelir

Parmak burkulmasına doğal tedavi yöntemi, ile ilgili bilmeniz gerekenleri vede uygulamanız gerekenleri yazımız da siz değerli dostlarımız için hazırladık. Sizde parmak incinmesi gibi sorunlarla karşılaştığınız da neler yapabileceğinizi sayfamızdan bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Parmak burkulmasına doğal tedavi yöntemlerini yazımızın detaylarından ulaşabilirsiniz. Günümüz de sık sık yaşanan burkulmalar arasında parmak gelmektedir. Sinir uçlarının yer aldığı parmaklar burkulduğu zaman hastanın yaşam kalitesini de engellemektedir. Parmak burkulması için yapmanız gerekenler vede parmak burkulmasına ne iyi gelir, merak ediyorsanız sizin için günlük hayatta parmak burkulması ile ilgili bilinmesi gerekenleri yazımızdan bulabilirsiniz.

Parmaklar vücudumuzun en hassas bölgelerinden biridir. Parmakların burlulması tehlikeli bir durum değildir ancak zamanın da gerekli müdahale edilmez ise, zedelenen kaslarda ciddi hasarlar ortaya çıkabilmektedir. Eklemlerin genişlemesi vede kan akışının durması gibi sebepler görülebilmektedir. Uzmanların tavsiyeleri üzerine parmak burkulmalarına evde uygulanabilecek doğal tedavi yöntemlerini aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PARMAK BURKULMASINA DOĞAL TEDAVİ YOLLARI

Zerdeçal, güçlü iltihap söktürücü olarak bilinmekte ama parmak burkulmalarında da kullanılabilmektedir. 2 Su bardağına bir yemek kaşığı toz zerdeçak ilave edip 10 dakika ısıtın. Daha sonra ise, tüketirken bir tatlı kaşığı bal ilave ederek içiniz.

İltihap vede şişlikler için epson tuzu iyi gelmektedir. Bir kabın içine 2 yemek kaşığı kadar epson tuzu koyun vede üzerine de ılık su dökün. Burkulmuş olan parmağınızı içine sokarak 15 dakika bekletin. Bu yöntemi günde üç defa uygulayabilirsiniz.

Soğuk torba kompresi, en yaygın olan doğal yöntemlerden biridir. Çok insan bu yöntemi genellikle kullanmaktadır. Cilde direk temas ettirmeden havlu yardımı ile 15 dakika bir bu yöntemi yapabilirsiniz.

Ağrınızı azaltmak için zeytin yağı en etkili yöntemler arasındadır. Ağrıyı azaltmanın yanı sıra ise, iltihaplanmayı da önlemektedir. Parmağınız da burkulan yerin sertleşmesini de önlemekte. Zeytin yağı ile parmağınız da burkulan bölgeyi 5 dakika boyunca masaj uygulayın.

Parmak burkulmalarında en önemli yöntem, parmakları yormamak vede sürekli yukarıda tutmak gerekmektedir. Parmaklar hareket edildiğin de yaralanabilmekte yada iltihap kapma oranı artmaktadır. İstirahat edeceğiniz zaman burkulmuş olan parmağınızı yastık yardımı ile yüksekte tutunuz.

Parmak Burkulmasına Doğal Tedavi Yöntemi, hakkında parmak burkulması için doğal tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki parmak burkulmasına doğal tedavi yöntemi yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Parmak burkulmasına doğal tedavi yöntemi sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Siyez Buğday Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed