2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı

2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı Dünya Kupası Enleri, Facebook gündeminin de yayınlanan 2018 dünya kupası enleri istatikleri sunuldu.

2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı Dünya Kupası Enleri

2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı
Sayfa İçeriği: 2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı, Dünya Kupası Enleri, Facebook 2018 Dünya Kupası Enleri İstatikleri, En Çok Konuşulan Takımlar, En Çok Konuşulan Futbolcular, En Çok Sevilen Paylaşım, Toplamda En Çok Etkileşim Alan Paylaşımlar, Dünya Kupası Finali Sırasında En Çok Paylaşım Yapılan Anlar

Facebook gündeminin de yayınlanan 2018 dünya kupası enleri istatikleri sunuldu. Hırvatistan’ı final maçında 4-2 mağlup eden fransa 2018 dünya kupasını almayı başardı. 20 yıl sonra tekrar dünya kupası ile buluşan fransa turnuvaya damgasını atsa da, sosyal medya’da fazla ses uyandırmadı. 4 Yıl da bir gerçekleştirilen dünya kupası turnuvaları, 2018 olarak oynanarak geride bıraktık. Peki facebook sunmuş olduğu istatiklerle birlikte, 2018 dünya kupası enleri nelerdir? Facebook, üzerinde yayınlanan istetiklerle 2018 dünya kupası süresince sitenin yıldızlarını açıkladı.

Facebook üzerinde en çok konuşulan takımlar ise aşağıda belirtildiği gibidir.

Brezilya
Arjantin
Fransa
Rusya
Meksika

Facebook yayınlamış olduğu istatikler de ise en çok konuşulan futbolcular, lionel messi, neymar jr, cristiano ronaldo, philippe coutinho, mohamed salah bulunmakta. Facebook üzerinde en çok sevilen paylaşım ise, raul jimenez’in meksika ile almanya maçındaki meksikanın almanyayı mağlup ettikten sonraki paylaştığı fotoğraf oldu.

FACEBOOK 2018 DÜNYA KUPASI ENLERİ İSTATİKLERİ

Facebook üzerinde toplam olarak en çok etkilişim alan paylaşımlar ise, lionel messi’in yeni profil fotoğrafı, cristiano ronaldo’un turnuva başlarken attığı gönderi vede kolombiya ile ingiltere maçında, ingiltere’in kolombayayı yenmesi sonrası james rodriguez’in attığı paylaşım oldu. Facebook, sitesin de dünya kupası finali sırasın da ise en çok paylaşım yapılan anlar istatiklere göre, fransa’ın dünya kupasını aldığı an, paul pogba’ın 59. dakikada attığı gol ile fransa’ın 18. dakika’da mario mandzukic’in kendi kalesine attığı golle öne geçmesi oldu.

2018 Dünya Kupası Enlerini Facebook Açıkladı, Facebook sitesin de açıklanan istatikler 2018 dünya kupası enleri yayınlandı. Vede bölelikle 2018 dünya kupasını fransanın kazanması ile geride bıraktık. Her 4 sene de bir yapılan dünya kupası yenilikleri ile gelmektedir. Sizin de eğerki 2018 dünya kupası enlerini facebook açıkladı yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sizde 2018 dünya kupası enlerini facebook açıkladı sayfamızı arkadaşlarınızın da haberi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çentik Kebabı Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed