Güneş Enerjisi İle Çalışan İphone X

Güneş Enerjisi ile Çalışan iphone X Rus Şirketinden Büyük Hamle, Rus şirketinin yapmış olduğu büyük hamle ile artık güneş enerjisi ile iphone x çalışacak.

Güneş Enerjisi İle Çalışan İphone X Rus Şirketinden Büyük Hamle

Güneş Enerjisi ile Çalışan iphone X
Sayfa İçeriği: Güneş Enerjisi ile Çalışan iphone X, Güneş Enerjisi İle Çalışan iPhone, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X Hakkında, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X Özellikleri, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X Hakkında Bilgi, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X Fiyatı, Güneş Enerjisi ile Çalışan iPhone X Ne Zaman Çıkacak

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN İPHONE X HAKKINDA

Üretilen telefon ilk olarak elon musk’a iletilecek. Rus şirketinin büyük hamlesi vede uğraşları sayesinde artık güneş enerjisi sayesinde çalışabilecek iphone x üretti. Güneş enerjisi ile çalışacak pil olan iphone x, diğer iphone x göre daha çok tutulacağa benzerken ilk telefon olarak da elon musk’a gönderilecek. Fiyat konusunda oldukça pahalı iphonelar arasında… Aksesuar üreticisi olan rus şirketi ürettiği güneş enerjisi pili ile çalışan iphone x piyasalardaki telefonlardan oldukça pahalı olduğunu duyururdu.

Rus şirketi bir çok özel teknolojik aksesuarlar yapımı ile bilinmekte. iPhone X tesla, dahili güneş piline sahip olarak karbon vede altın kaplama kabağı ile özel tasarımlı cihazdır. Fiyat konusunda ise oldukça pahalı olan güneş enerjisi ile çalışan iphone x şuan ki fiyatı; 4,000 dolar yani 17 bin 800 TL olarak.

GÜNEŞ ENERJİSİ PİLİ İLE ÇALIŞAN İPHONE X

Caviar şirketi, bir çok aksesuarlar yapmakta vede binlerce dolara mal yapması ile de tanılmaktadır. Güneş enerjisi panelli kılıf iki modelle kullanıcı karşısına çıkmaktadır. 64 GB vede 256 GB olarak. Birisi 4,064 dolar iken diğeri ise 4,847 dolar civarında. iPhone X şarj etmek için artık güneş enerjisinden yararlanılıyor. Havyar iphne x tesla artık bir güneş pili ile kullanılmakta. Bulunan pil iphone x şarj etmek için güneş enerjisinden faydalanmakta. Caviar’ın açıkmalamarına göre bataryanın güneş vede parlak lambalarla’da şarj edileceğini belirtti.

Telefonun, darbelere dayanıklı olarak güneş paneli yer almakta vede karbon tabanlı, bir güneş pili şarj göstergesi bulunmaktadır. Kılıf iphone x oldukça kalın göstermekte, kılıfla beraber cihaz 16,2 mm. Kılıf takılı değilken ise 7,7mm’dir.

Güneş Enerjisi İle Çalışan İphone X Rus sirketinin, hamlesi sayesinde artık iphone x telefonları güneş enerjisi sayesinde şarj edebileceksiniz. Sizin için hazırladığımız güneş enerjisi ile çalışan iphone x hakkında merak edilenleri yazdık. Sizinde eğerki Güneş Enerjisi İle Çalışan İphone X yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Güneş Enerjisi İle Çalışan İphone X sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Doğal Yollarla Kas Gevşetme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed