Güvenli İnternet Devri Geliyor

Güvenli internet Devri Geliyor Kuantum İle Güvenli Ve Hızlı İnternet, Kuantum sayesinde artık süper güvenli internet devri başlayacak.

Güvenli İnternet Devri Geliyor Kuantum İle Güvenli Ve Hızlı İnternet

Güvenli internet Devri Geliyor
Sayfa İçeriği: Güvenli İnternet Hakkında, Kuantum Hakkında, Kuantum Dolanması Hakkında, Kuantum Güvenli İnternet, Kuantum Hızlı İnternet, Kuantum Nedir

KUANTUM SAYESİNDE GÜVENLİ HIZLI İNTERNET

Delf teknik üniversitesi hollanda’da araştırmacıların yapmış olduğu kuantum dolanması ile süper güvenli internet devri başlatıyor. Kuantum internet sayesinde artık güvenli vede hızlı internet kullanımı başlayacak. Tamamen güvenli iletişim haline geleceği, iki kişi görüşmelerin izinsiz olarak dinlenmesinin takibinin veya internet şifresinin kırılmasının imkansız olacağını açıklayan bilim araştırmacıları kuantum dolanması ile internet tam güvenli hal alacak.

Qutech araştırma merkezinde yürütülen uygulama, delf vede hollanda bilim araştırma kurulu tarafından oluşturulmuş projedir. Buluş yabancı dergide yayınlamasıyla güvenli ve hızlı internet, konusunda devrim yaratılacağını belirtirek, Tu Delft bilim insanlarının 2015 yılında söyledikleri kauntum dolanması ismi verilen buluşa dayanmaktadır. Görünmez bağlantılar kurulacağını kanıtlayan araştırmacılar kuantum dolanması sayesinde bir masefeden en küçük parçacıklar arasında sağlanacak. Buluş hayata kuantum interneti projesi ilede uygulamaya geçecek.

KUANTUM GÜVENLİ VE HIZLI İNTERNET

Kuantum interneti sayesinde şuanda kullanılan mevcut olan sistemde yapılamayan bir çok şey gerçeğe geçecek. İnternet hem süper güvenli hal alacak, hemde hızlanacak. Hayata geçiş tarihi ise 2020 yıllarında planlanmakta. Işık sinyalleri sayesinde ışınlanmaya benzer bir teknoloji kullanılacak. Bu sinyaller ile birlikte kısa sürede hızlı, kesintisiz vede güvenli bir internet sağlanabilecek.

Güvenli İnternet Devri Geliyor, yeni çağın yeni buluşu kuantum artık hayata geçiyor. Kuantum güvenli ve hızlı internet hakkında merak ettiklerinizi bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Eğerki sizinde güvenli internet devri geliyor yazımız hakkında sorularınız varsa bize yazabilirsiniz. Sizde güvenli internet devri geliyor sayfamızı arkadaşlarınızın haberi olması için onlarla paylaşarak, haberdar edebilir vede sayfamızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kalça Kemiği Eklemindeki Ağrı Neden Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed