Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır?

Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır? Huawei Mate 8 Nasıl Sıfırlanır? Huawei mate 8 format atma ile ilgili hakkında yazımızın içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır? Huawei Mate 8 Nasıl Sıfırlanır?

Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır
Sayfa İçeriği: Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır

Huawei mate 8 ile ilgili yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için format atma ile ilgili bazı bilgileri hazırlayıp derledik. Siz de yazımızın içeriğinden huawei mate 8 nasıl sıfırlanır? ve huawei mate 8 format atma ile ilgili soruların cevaplarını yazımızın devamından bulabilirsiniz. Peki Huawei mate 8 nasıl format atılır?

Telefonunuz da format atma işlemini yapmadan önce, ilk olarak arızanın giderilip, giderilmediğini araştırmalısınız. Eğer arıza giderilmediğin de, sıfırlama yöntemini uygulayın. Eğer ki telefonda ki arıza donanımsal olarak yaşanıyor ise, siz format atsanız da ya da sıfırlasanız da işlem başarısız olacaktır. Eğer teknik sorunlarınıza müdahale de bulunmanız durumun da, işlemler devreye girmiyorsa, bu durum da telefonu sıfırlama yöntemini kullanabilirsiniz. Sıfırlama işlemine başlamadan önce, ilk olarak telefonun içerisinde ki verilerin kaybolmaması için yedekleme yapmayı unutmayın. Yedekleme yaptıktan sonra telefonun şarj oranı da %70 vede üzerinde olması gerekmektedir. Yoksa telefona format ya da sıfırlama işlemi yapamazsınız. Siz de yazımızın devamına giderek huawei mate 8 format atma ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Huawei Mate 8 Nasıl Sıfırlanır?

Huawei Mate 8 Format Atma

Telefonun şarj oranını %70 ve üzeri yaptıktan sonra artık sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. İlk olarak telefonun ‘AYARLAR‘ bölümüne giriş yaparak oradan ‘YEDEKLE ve SIFIRLA‘ bölümüne tıklayın. Daha sonra gelen sayfa da ‘FABRİKA VERİLERİNİ SIFIRLA‘ deyin. En son adım da ise ‘TELEFONU SIFIRLA‘ demeniz gerekmektedir.

Huawei Mate 8 İkinci İşlemle Sıfırlama Yöntemi

Huawei mate 8 format atma işlemi konusun da, ilk olarak telefonu tamamen kapatın. Daha sonra ‘TELEFONUN SESİ YÜKSELT‘ tuşu ile birlikte aynı anda ‘TELEFONU AÇMA‘ yani ‘POWER’ tuşuna basın. Telefonun açıldığını gördüğünüz de, ‘TELEFONUN AÇMA‘ tuşundan elinizi çekin vede ‘TELEFONUN SESİ YÜKSELT’ tuşuna basılı tutmaya devam edin. Karşınıza gelen ‘KURTARMA‘ yani ‘RECOVERY‘ ekranını gördüğünüz de, ‘TELEFONUN SESİ AZALT’ tuşu kullanımı ile birlikte ‘WİPE DATA/FACTORY RESET‘ seçilerek ‘TELEFONUN POWER’ tuşuna basılı tutulur ve gelen ekren da ise ‘REBOOT SYSTEM NOW‘ seçilerek ‘TELEFONUN AÇMA’ tuşuna basılır. Tüm hepsi bu kadar. Huawei mate 8 formatlama ve sıfırlama işlemi bu şekildedir. Siz de kendiniz bu yöntemleri uygulayarak kolaylıkla telefona sıfırlama yapabilirsiniz.

Huawei Mate 8 Nasıl Format Atılır, telefon formatlama ve sıfırlama işlemlerini uygulamadan önce mutlaka içinde ki videoları, resimleri, dosyaları, uygulamaları vede rehberi yedekleyin. Çünkü format vede sıfırlama işlemi sonrası telefonda ki tüm veriler silinecektir. Telefon şarjının ise %70 ve üzeri olmasına da dikkat edin. Telefon şarj da iken format vede sıfırlama işlemi yapılamaz. Eğer ki sizin de huawei mate 8 nasıl format atılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Huawei mate 8 nasıl format atılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızla da paylaşarak onları da huawei mate 8 format atma yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Renk Körlüğü Testi Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed