iOS 14-7-1 Özellikleri Nelerdir?

iOS 14-7-1 Özellikleri Nelerdir? iOS 14.7.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır? iOS 14.7.1 Sürüm güncellemesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazımızda.

iOS 14-7-1 Özellikleri Nelerdir? iOS 14.7.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iOS 14-7-1 Özellikleri Nelerdir
Sayfa İçeriği:iOS 14-7-1 Özellikleri Nelerdir

En çok kullanılan markalardan olan Apple kısa zaman önce piyasaya sürmüş olduğu yeni arayüzde ki hata nedeni ile iOS 14.7.1 vede iPadOS 14.7.1 güncellemelerini sundu. Siz değerli dostlarımız için, yazımızın devamından ulaşabileceğiniz iOS 14.7.1 güncellemesi nasıl yapılır? ve iOS 14.7.1 Sürüm güncellemesi hakkında merak ettiklerinizi ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Peki iOS 14.7.1 Özellikleri nelerdir?

Apple markası kısa zaman önce iOS 14.7.1 vede iPadOS 14.7.1’i kullanıcılarına sundu. ABD merkezli olan teknoloji devi Apple, iOS 14.7’nin piyasaya sürülmesinden sadece 1 hafta sonra güncelleme yaptı. Apple’nin yeni güncellemesi ile ilgili yazımızın devamından detaylı bilgilere ulaşabilir vede iOS 14.7.1 özeliklerini bulabilirsiniz.

iOS 14.7.1 Sürümü Güncellemesi Nedir?

iOS 14-7-1 Özellikleri

iOS 14.7’de sorun oluştuğundan, son olarak Apple watch akıllı saatler eşleştirilmiş iPhone cihazlarını da açamıyordu. Bazen de akıllı saatler kolunuz da takılı değil iken telefonu açabiliyordu. Geçici çözüm olarak Apple watch cihazlara yeniden şifre koyulması tavsiye edildi. Yalnız yeni güncelleme Touch ID teknolojisine sahip, iPhone’ların Apple Watch ile açılmasını engelleyen bu hatayı düzeltti. Apple, bazı güvenlik açıklarını da bu güncelleme ile düzeltti. Böylelikle de işletim sisteminin genel performansı da iyileştirilmiş oldu. iOS vede iPadOS 14.7.1 güncellemesini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yeni güncellemeye erişmek için ise; AYARLAR – GENEL – YAZILIM GÜNCELLEME menülerine gidebilirsiniz.

Apple, yeni güncelleme de işletim sistemini de iyileştirdiği görülmektedir. Bir çok güvenlik açıklarını da kapatan yeni güncelleme de kullanıcılarına daha hızlı ve güvenli işletim sistemi sunmaktadır. Siz de yeni güncellemeyi telefonunuza ayarlar, genel vede yazılım güncelleme bölümünden sorgulatarak yükleyebilirsiniz. Yeni güncellemeyi telefona yükleyebilmeniz için telefonun şarjı %90 olmalıdır.

iOS 14.7.1 Özellikleri Nelerdir, iOS 14.7.1 özellikleri ile ilgili bilgilere yazımızın içeriğinden ulaşabilir vede bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğer ki sizin de iOS 14.7.1 özellikleri nelerdir, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. iOS 14.7.1 özellikleri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da iOS 14.7.1 özellikleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cevizli Patlıcan Salatası Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed