İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

iphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları İphone Fotoğraf Uygulamaları, En iyi iphone fotoğraf düzenleme uygulamalarını sizler için yazımız da derledik.

İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları İphone Fotoğraf Uygulamaları

iphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Sayfa İçeriği: İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları, İphone Fotoğraf Uygulamaları, En İyi İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları, 2019 İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları, İphone Telefonunuzda Fotoğraflarınızı Düzenlemek İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar, İphone Fotoğraf Düzenleme Programı 2019, En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları, En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı İphone Ücretsiz, İphone Fotoğraf Çekme Uygulamaları, İphone Fotoğraf Uygulamaları, İphone Photoshoop Uygulamaları

İphone fotoğraf düzenleme uygulamaları ile ilgili bilinmesi gereken bazı yeni uygulamaları siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. İphone fotoğraf uygulamaları hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Sizde iphone telefonlar için hazırladığımız fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki iphone fotoğraf düzenleme uygulamaları nelerdir? Detayları ile yazımız da paylaştık.

Günümüz de yer eden akıllı telefonlar, nerede ise tüm herkes de bulunmaktadır. Bir çok insan ise hala fotoğraflarını kaliteli hale getirmeden geri, o yüzden sizlere harika yetenekler çıkarmanız için bazı fotoğraf düzenleme uygulamalarını hazırladık. Peki günümüz de en çok hangi uygulamalar kullanılmaktadır? Gelin bu uygulamalara hep birlikte göz atalım.

EN İYİ İPHONE FOTOĞRAF DÜZENLEME UYGULAMALARI

– GLİTCHE : Glitche, oldukça ilginç yönü ile dikkat çekmektedir. Bu uygulama sayesin de çerçevede resimlerinizi sunmanızı sağlamaktadır. İsterseniz fotoğraflarınızı hareketli gif haline de getirebilirsiniz. Bu uygulamada bulunan efektler başka hiç bir uygulamada yok. 3 Boyutlu fotoğraf, grenli gif, eski televizyon şeklin de fitreleri uygulamada yer almaktadır. Bu uygulamanın fiyatı, appstore’de 0,59 lira’dır.

– FACETUNE : En çok kullanılan uygulamalardan birisi de facetune’dır. Bu uygulamanın özellikleri oldukça fazladır. Bu uygulama ile resimleriniz de yüz biçiminizi düzelte biliyorsunuz. Kaşlarınızı vede elmacık kemiklerinizi vurgulayıp burnunuza şekil de verebiliyorsunuz. Facetune uygulaması cildinizi de düzeltebilmektedir. Akne vede cilt lekelerinizi de yok etmeniz oldukça kolaydır. Bu uygulama sayesin de yüzünüzü daha aydınlık gösterebilir ve göz altınızdaki torbalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Dişlerinizi de bu program ile beyazlatarak gülüşünüzü belirgin yapabilirsiniz. Facetune uygulaması sayesin de yüzünüze makyaj da yapabilirsiniz. Göz renginizi bile değiştirmeye olanak sağlamaktadır. Fotoğraf da arka planı bulanıklaştırıp kendinize odaklayabilme özelliği de bulunmaktadır. Uygulama da farklı filtreler bulunmaktadır. Bu uygulama appstore’de 10 tl’dir.

– ENLİGHT : Bu uygulama sayesin de resimlerinizde ki tüm renklerin ton eğrisini seçebilirsiniz. Vintage stili vede klasik kamera yer almaktadır. Uygulama sayesin de renk geçişlerini dilediğiniz gibi yapabilir ve retro hissi yaratmak için resimlere ışık süzmeleri ilave edebilirsiniz. Resimlerde ki nesneleri küçültüp yeniden biçimlendirmenize olanak sağlamaktadır. Double Exosure yöntemi ile fotoğrafın üzerine bir fotoğraf daha ekleme yapabiliyorsunuz. Bu uygulamanın ücreti appstore’de 10,49 tl’dır.

– LİVİNG PLANET : Living planet uygulaması ilginçliği ile çekmiş olduğunuz resimleri gezegene çevirmektedir. Resimi belirli açılardan bükerek yusyuvarlak yapan bu uygulama 360 derece çekim yapmasıyla bilinmekte. Bu uygulamanın video kayıt özelliği de bulunmakta. Appstorede fiyatı 5,49 tl’dır.

– WHİTAGRAM : Whitagram uygulaması ile instagram üzerine atmak istediğiniz fotoğrafların çok büyük veya çok yakından olmalarını bembeyaz çerçeve ilave ederek ekrandaki görüntü boyutunu küçültmektedir. Bu uygulama sayesin de fotoğraf üzerine yazı da yazabilirsiniz. Appstore’de bu uygulama şuanda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

2019 İPHONE FOTOĞRAF DÜZENLEME UYGULAMALARI

– PROCAM 4 : Procam 4 uygulaması sayesin de yavaş deklanşör, gece modu, titremesiz çekimi vede selfie zamanlayıcısını bulabilirsiniz. Bu uygulamada ağır çekimler de yapabilirsiniz. Uygulama ile ISO ayarını kontrol ederek resimlerinize ne kadar ışık alacağını ayarlayabilirsiniz. Bu uygulamada özellikle balık gözü eğik geçiş, makra, tonlama gibi 17 adet lens bulunmaktadır. Bu uygulama sayesin de yüksek çözünürlükle videolarda çekebilirsiniz. Appstore’de ücreti 12,99 tl’dır.

– VSCO : Vsco uygulaması ile resimlerinizin renk skalasına göre filtreleme uygulayabilirsiniz. Uygulama içi ek filtre paketleri alarak resimlerinizin dokusunu da değiştirebilirsiniz. Resminize vintage bir efekt isterseniz gren eklemesi yapabilirsiniz. Renk vede derinlik kontrastını muthiş olan bu uygulama her telefonda bulunması gerekmektedir. Appstorede şuanda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

– PHHHOTO : Phhhoto uygulamasın da gif çekme özelliği yer almaktadır. Bu uygulama aynı zaman da sosyal paylaşım sitesidir. Yaklaşık olarak 80 tane filtresi bulunan phhhoto uygulaması, oldukça ilgi görmektedir. Su damlaları, balık gözü, tersine renkler, kalaydeskop, grenler, dalgalanmalar vede analog resimlerdeki burning efekti gibi çok fazla çeşiti yer almaktadır. Bu uygulamaya appstore’de ücretsiz ulaşabilirsiniz.

– MEXTURES : Bu uygulamanın 150’den fazla fitresi bulunmaktadır. Fotoğraflarınıza filtre eklerken karar bile veremeyebilirsiniz. Bu uygulama sayesin de kendi filtrenizi bile oluşturabilirsiniz. Appstore’de ücreti 10 tl’dır.

İphone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları, yazımız da hazırladığımız en iyi iphone fotoğraf düzenleme uygulamalarını öğrenebilirsiniz. Sizin de eğer ki iphone fotoğraf düzenleme uygulamaları yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. İphone fotoğraf düzenleme uygulamaları, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Pratik Ütü Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed