iPhone Rahatsız Etme Modu Ne İşe Yarar?

iPhone Rahatsız Etme Modu Ne işe Yarar? Rahatsız Etme Özelliği Nedir? iPhone telefonlarda rahatsız etme modu nasıl açılır? iİe ilgili bilgiler yazımızda.

iPhone Rahatsız Etme Modu Ne İşe Yarar? Rahatsız Etme Özelliği Nedir?

iPhone Rahatsız Etme Modu Ne işe Yarar
Sayfa İçeriği: iPhone Rahatsız Etme Modu Ne İşe Yarar, Rahatsız Etme Özelliği Nedir, Rahatsız Etme Özelliği Nasıl Aktif Edilir, Rahatsız Etme Özelliği Nasıl Kapatılır, Rahatsız Etme Özelliği Nedir, Rahatsız Etme Modu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

iPhone rahatsız etme modu ne işe yarar ile ilgili bilmeniz gereken bazı noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Rahatsız etme özelliği nedir? Hakkında merak ettiğiniz tüm her şeyi yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. iPhone telefonlarda rahatsız etme modu nasıl aktif edilir? ve iPhone telefonlarda rahatsız etme özelliği nedir? Soruları ile ilgili cevaplara sayfamızdan yardım alarak bulabilirsiniz. Peki iPhone rahatsız etme modu ne işe yarar? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rahatsız etme özelliği, IOS 6 güncellemesi ile birlikte iPhone, iPad, iPod touch’lara sunulmuştur. Cihazlar kilitli iken uyarı, arama vede bildirimlerin sessize geçmesini sağlayan bu özellik, kısayol gibi görünmektedir. Bu modu doğrudan aktif etmek yerine belirli zaman aralıklarında da kullanmak mümkün. Sizde iPhone telefonlarda bu modu aktifleştirmek vede kapatmak için yazımızın devamından yardım alarak öğrenebilirsiniz. Sizler için yazımızın içeriğin de rahatsız etme modu ile ilgili bazı bilgileri hazırladık.

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ NASIL AKTİF EDİLİR?

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ NASIL KAPATILIR?

Telefonunuz da bu özelliği aktif etmek için iki farklı yol bulunmaktadır. Birisi ayarlar üzerinden rahatsız etme bölümüne erişmek. Böylelikle elle veya zamanlanmış bölümleri üzerinden de özelliği anlık olarak aktif etme veya zamanlama yapmanız mevcut. İkinci yolu ise doğrudan ana ekranda iken parmak kaydırma hareketi ile denetim merkezini açarak, yarım ay simgesine tıklamak. Aslında bu modu aktif etmek o kadarda zor bir durum değil. Rahatsız etme özelliğinin bazı detaylarını da aşağıda size sunduk.

SESSİZ: Sessiz modun her zaman veya iPhone kilitli iken bu aktif olması da sağlana bilmektedir.

YİNELENEN ARAMA: Bu özellik aktif edildiğin de üç dakika içinde aynı kişiden ikinci arama geldiğin de sessiz mod otomatik şekilde pasif hale gelmektedir.

ARAYABİLECEKLER: Bu özellikte aramaları sessize almak istenmeyen kişi veya kişileri seçebilirsiniz. Bunun için herkesten, favorilerden veya belirli kişi gruplarından seçim sağlayabilirsiniz.

Rahatsız etme modu belirli saatler arasında telefon aramaları veya bildirim sesleri ile rahatsız edilmek istemeyenler için tasarlanmış bir özelliktir. Bu özellik aktif edildiğin de gelen arama / uyarılar elbette ekranda birikmektedir vede bildirim olarak karşınıza gelmektedir. Aslında özel durumlarınız da bu özelliği aktif etmeniz, işlerinize de mani olmayacaktır. En çokta toplantılarda vede özel iş görüşmeleriniz de size lazım olacak bir özelliktir.

iPhone Rahatsız Etme Modu Ne İşe Yarar, yazımız da hazırladığımız iphone rahatsız etme özelliği ile ilgili bilmeniz gerekenler. Sizin de eğer ki iPhone rahatsız etme modu ne işe yarar, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. iPhone rahatsız etme modu ne işe yarar, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Doğal Gaz Faturası Nasıl Düşürülür?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 5 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed