iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı?

iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı? Aralarında Fark Nedir? iPhone X ile iPhone 8 Plus arasındaki farklar neler olduğunuz tüm insanlar merak ediyor.

iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı? Aralarında Fark Nedir?

iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı
Sayfa İçeriği: iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı, iPhone X İle iPhone 8 Plus Arasındaki Farklar, İphone X Mi, İphone 8 Plus Mi, İphone X İphone 8 Plus Karşılaştırma, İphone 8 Alınır Mı

İPHONE X İLE İPHONE 8 PLUS ARASINDAKi FARKLAR

Yeni telefon için arayış içine giren insanlar arasında kararız kalan kişiler, iphone x ile iphone 8 plus seçiminde karar verememekte. iPhone X özellikleri genel olarak daha iyi görünsede, aralarındaki fiyat farkıda insanlar için fark ediyor. İki telefon arasında farkları merak eden insanlar, aralarındaki fiyat farkınıza göz önüne almaktadır. iPhone X ile iPhone 8 Plus arasında ki en önemli nokta fiyatıdır. iPhone X 6100 tl iken iPhone 8 Plus 4800 tl üzerinden satılmaktadır. Dizayn olarak bakılırsa, iPhone 8 plus küçük ekran olarak gelmekte vede daha büyük telefondur. Bu sebeple ise elde daha fazla yer kaplamaktadır. Ağırlık konusunda da çok olan iPhone 8 plus, ana ekran tuşuna sahip. Buda kullanıcıları memnun eden tuş çünkü, tek bir dokunuşla ana ekrana geçiş, çift dokunuş ile son kullanılan uygulamalara erişebilme olanağı sunmaktadır.

iPhone X olarak geçersek, ana ekran tuşu bulundurmamaları vede işlemleri kaydırma hareketleri ile halledilmektedir. iPhone X, yüksek piksel yoğunluğu sunarak daha keskin ekran ile gelmektedir. Daha hafif vede küçük görünümüne sahiptir.Kamera olarak iki telefon arasında fazla da fark bulunmamaktadır. Ama yine iPhone X kamera konusunda biraz daha iyi gibi durmaktadır. İki telefon üzerinde de çift arka kemara bulunmaktadır. Kameralar ise, net optik zoomlama özelliği bulundurmaktadır. Porte tarzı resimlere iki telefon da imkan vermektedir. Apple, firmasının eklemiş olduğı ışıklandırma araçları sayesinde fotoğrafları daha canlı vede etkili hale getirmenize olanak sunmaktadır.

İPHONE X İLE İPHONE 8 PLUS ARASINDAKİ FARKLAR

iPhone X bulunan optik stabilizayona sahip olması ön plana çıkmaktadır. iPhone X ile fazla detay yakalayabilirsiniz vede daha keskin fotoğraflar çekebilirsiniz. Videolar için de iPhone X küçük miktarda avantajları bulunmaktadır. Eğerki selfie çekmeyi seven biri iseniz, iPhone X derinlik algılama ile ön kamerası daha bir ön planda. iPhone 8 Plus ile ön kamerasında, portre fotoğraflar çekilmesine olanak sunmakta.

iPhone X Yerine iPhone 8 Plus Alınmalı Mı, hakkında yazımız da hala karar veremediyseniz iki telefon arasında çok fark bulunmamaktadır. Eğerki hoşunuza hangisi gidiyor ise onda yoğunlaşmanız yada bütçeniz neyi el veriyorsa onu almanız daha mantıklı olarka durmaktadır. iPhone X Yerine iPhone 8 Plus alınmalı mı yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Baş Dönmesi Halsizlik Yaparmı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed