WhatsApp Yeni Bir Özellik Geldi

WhatsApp Yeni Bir Özellik Geldi Tanınmayan Numaralar Kim Öğrenilcek, WhatsApp yeni güncellemeleri ile birlikte,tanımadığınız numaranın kime ait göreceksiniz

WhatsApp Yeni Bir Özellik Geldi Tanınmayan Numaralar Kim Öğrenilcek

WhatsApp Yeni Bir Özellik Geldi
Sayfa İçeriği: WhatsApp Bilinmeyen Numaralar, WhatsApp Tanınnayan Numara, WhatsApp Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir, Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir

Daha önceleri whatsapp üzerinden, bilinmeyen kişilerden çok mesajlar alınıyordu. Kişi listeniz de ekli olmayan insanlarda size mesaj göndere bilmekteydi. WhatsApp son güncellemeleriyle birlikte artık whatsapp üzerinden tanınmayan numaralar üzerinden gelen mesajların numaralarının kime ait olduğunu kullanıcılar öğrenebilecek.

Son zamanlarda, üzerine çalışmakta olduğu vede bilinmeyen numaralar servislerinin’de üzerine geçen WhatsApp kullancıları için beğecekleri yeni özelliği geliştirdi, vCard adını verdiği özelliği test etme aşamasına başladı. WhatsApp, üzerinden gelen tanımadıkları numaranın kullanıcılar artık kim olduğunu doğrudan görebilecekler. Android sürümünün beta olarak çalışması kapsamında denenmekte olan özellik, olumlu geri dönüşler alınırsa eğerki, yakında tüm whatsapp kullanıcıları için kullanıma hazır hale gelecek. İler ki günlerde ise, kullanıcıları kendilerine gelen bilinmeyen numaralar üzerinden gelen mesajların yalnızca rehberinde kayıtlı olmayan kişilerin kimliğini doğrudan öğrenebilecekler.

WHATSAPP BİLİNMEYEN NUMARAYI ÖĞRENME ÖZELLİĞİ

Whatsapp, son zamanlarda üzerine çalıştığı bilinmeyen numaraları gösterme özelliği yakın zamanlarda tüm kullanıcılara sunulacak, şuanda özelliğin test aşamasında olduğunu duyuran whatsapp ekibi, eğer ki olumlu yanıt alınırsa yeni özelliğin tüm kullanıcılar için aktif olacağını duyurdu. Artık sizede whatsapp üzerinden binlerce tanımadığın insan’dan mesaj geliyorsa rehberiniz’de kayıtlı olmasada o kişinin kim olduğunu öğrenebileceksiniz.

WhatsApp Yeni Bir Özellik Geldi sayfamız da dostlarımız için whatsapp kullanıcılarına yakında yeni özellik hakkında merak edilenleri hazırladık. WhatsApp, bu gidişle bilinmeyen numara servislerinede rakip olacağa benziyor. Tüm yeni güncellemeleri ile kendinden oldukça söz ettiren, whatsapp kullanıcılarını’da sevindiriyor. Bir çok whatsapp kullanıcısı, memnun olarak whatsapp yazılı vede görültülü yazışma uygulamasını beğeni olarak kullanmakta. Eğerki sizinde whatsapp yeni bir özellik geldi yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Whatsapp yeni bir özellik geldi sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 2018 Kurban Bayramının Önemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed