Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm

Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm Windows 10 Güç Planı, Windows 10 kullanıcılarının sorunu haline gelen, güç seçenekleri sorunu…

Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm Windows 10 Güç Planı

Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm
Sayfa İçeriği: Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm, Windows 10 Güç Planı, Windows 10 Güç Seçeneklerini Geri Getirme, Windows 10 Geç Seçenekleri Değişmiyor, Güç Seçenekleri Yüksek Performans Windows 10, Güç Seçenekleri Yüksek Performans Ne İşe Yarar, Windows 10 Yüksek Performans Modu, Windows 10 Güç Tasarrufu Ayarları, Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu

Windows 10 kullanıcılarının sorunu haline gelen vede sorun çözümü ile alakalı sonuçlar bulamayan kişiler için hazırladığımız windows 10 güç seçenekleri sorunu çözümünü yazımız da bulabilirsiniz. Siz de eğerki güç seneçekleri sorunu hakkında bilgiye sahip değilseniz vede geri nasıl getireceğinizi bilmiyorsanız yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz.

Siz de eğerki windows 10 güç seçenekleri sorunu yaşıyorsanız, öncelikle şunu bilmeniz gerekir microsoft son güncellemesin de, bu seçeneklerin gizlendiği vede kapatılmadı açıklanmıştır. Yani windows 10 güç seçenekleri kaldırılmadı. Bu yüzden sizde regedit kayıtlarından ufak değişiklik yaparak güç seçeneklerini geri gösterebilirsiniz.

WİNDOWS 10 GÜÇ SEÇENEKLERİNİ GERİ GETİRME

Windows 10 kullanan arkadaşlar, microsoft son güncellemelerin de yapmış olduğu güç seçenekleri gizlemesini geri getirmek için yapmanız gereken bir kaç işlem doğrultusun da ulaşabilirsiniz. Eğerki sizde bu sorun ile karşı karşıyasınız yapmanız gerekenleri aşağıda size belirttik. Sizde uygulayabileceğiniz regedit kayıtlarından uygulayacağınız işlemle olabilmektedir. İsterseniz cmd komut istemi yerinden aşağıda bulunan kodu kullanarak yapabilirsiniz.

Yüksek Performans İçin; Powercfg -setactive 8c5e7fda-e8bf-4a96-9a85-a6e23a8c635c
Güç Tasarrufu İçin; Powercfg -setactive a1841308-3541-4fab-bc81-f71556f20b4a
Dengeli Mod İçin; Powercfg -setactive 381b4222-f694-41f0-9685-ff5bb260df2e

Yukarda sunmuş olduğumuz windows 10 sistemin de, güç seçenekleri açıldığın da hepsi çıkacaktır. Onun için dilediğinizi kullanmak istediğiniz de yapabilirsiniz. Sizde windows 10 güç seçenekleri sorunu ile ilgili sorunlarınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Eğerki sunmuş olduğumuz sorunla ilgili çözüme ulaşamadıysanız bize yazmayı unutmayın.

Windows 10 Güç Seçenekleri Sorunu Çözüm, hakkında öğrenmek istediğiniz windows 10 güç seçenekleri sorunu ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz. Siz de eğerki windows 10 güç seçenekleri sorunu ile karşı karşıyasanız yazımızdan yardım alabilir vede sorunun çözümünü bulabilirsiniz. Windows 10 güç seçenekleri sorunu çözüm sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Öksürüğü İyileştirecek Öneriler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed