14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer günü için sevgilinize, eşinize güzel sözleri sayfamızdan gönderebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler
Sayfa İçeriği: 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler, Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer Günü Sözleri, Sevgililer Günü Sözleri 2019, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Özel Sözler, Eşe 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri, Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları, Anlamlı Sevgililer Günü Sözleri

14 şubat sevgililer günü ile ilgili sözler ile alakalı birbirinden güzel sevgililer günü sözlerini yazımız da sizler için derledik. Sevgililer günü mesajları hakkın da bir çok özenle seçtiğimiz anlamlı sözleri, sayfamızın devamından ulaşabilirsiniz. Sizde sevgilinize yada eşinize 14 şubata özel güzel sevgililer günü sözlerini gönderebilirsiniz. Etkileyici 14 şubat sevgililer günü ile ilgili sözlere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

14 şubatın anlam dolu güzel sözler ile sevdiğiniz kişiye süpriz yapmak istiyorsunuz, sayfamız da sizler için özenle seçtiğimiz sevgililer günü sözlerini kullanabilirsiniz. Birbirinden etkileyici vede anlamlı 14 şubat sevgililer günü sözlerine sayfamızdan ulaşabilir ve sizde sevgilinize gönderebilirsiniz. Hoşunuza giden sevgililer günü sözlerini sosyal ağlarınızda da paylaşarak, arkadaşlarınızın vede sevdiğiniz insanların kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

EN ANLAMLI SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim

– Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını.

– Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

– Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler, yazımız da hazırladığımız 14 şubat sevgililer günü sözlerini bulabilirsiniz. Sizin de eğerki 14 şubat sevgililer günü ile ilgili sözler, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. 14 şubat sevgililer günü ile ilgili sözler, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mırra Kahvesi Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed