Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler

Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Sözler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri, Dünya kadınlar günü ile ilgili anlamlı sözlere, yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Sözler
Sayfa İçeriği: Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Sözler

8 Mart dünya kadınlar günü ile alakalı yazımızın içeriğin de, anlamlı dünya kadınlar günü sözlerini derledik ve hazırladık. Siz değerli dostlarımız için, yazımızın devamına giderek dünya kadınlar günü ile ilgili anlamlı sözlere ulaşabilir vede paylaşabilirsiniz. Peki Dünya kadınları günü ile ilgili sözler nelerdir?

Birleşmiş milletler, tarafından Dünya kadınlar günü olarak belirtilmiş olan 8 Mart dünya kadınlar günü, her yıl kutlanan uluslararası bir gün olarak kabul görülmüştür. İnsan hakları temelin de, kadınların sosyal bilincinin geliştirilmesine, siyaset, ekonomik ve sosyal başarılarının kutlanmasına olanak tanınmıştır. Dünya kadınlar gününün önemi, kadınlar vede kızlar günü, sivil farkındalık günü, anti-cinsiyetçilik günü vede ayrımcılık ile mücadele günüdür. Dünya kadınlar gününün diğer adı ise, 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü olarak geçmektedir. Yazımızın devamına giderek dünya kadınlar günü ile ilgili sözlere ayrıntılı olarak ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Güzel Sözler

Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler 2022

Kadınlar başımızın tacıdır.

– Kadınlar çiçektir, ince, narin ve zarif.

Baş tacı kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

– Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

– Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.

– Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, Kadınlar Gününü kutluyoruz.

Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Rüyalarımın kadınına: Hayatımda olduğun için teşekkürler. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun bir tanem.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

– Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

– Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Kadınlar günün kutlu olsun!

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

– Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

– Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Sözleri

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

– 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

– Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun Anneciğim.

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler, 8 mart dünya emekçi kadınlar günü ve dünya kadınlar günü sözleri ile ilgili ulaşabileceğiniz, birbirinden anlamlı ve güzel sözlere yazımızdan bulabilir vede sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. Eğer ki sizin de dünya kadınlar günü ile ilgili sözler, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Dünya kadınlar günü ile ilgili sözler, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da dünya kadınlar günü ile ilgili sözler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Turp Neye İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed