2018 Babalar Günü Sözleri

2018 Babalar Günü Sözleri Babalar Günü İçin Özel Mesajlar, babalar günü yaklaşırken bir çok insan babalar günü için sözleri yazımızda bulabilir.

2018 Babalar Günü Sözleri Babalar Günü İçin Özel Mesajlar

2018 Babalar Günü Sözleri
Sayfa İçeriği: 2018 Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Sözleri Yeni, Babalar Günü Sözleri Kısa, Babalar Günü Sözleri Facebook, Babalar Günü Güzel Sözleri, Babalar Günü Duygusal Sözleri, Anlamlı Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları, Babalar Günü Etkileyici Sözleri

BABALAR GÜNÜ İÇİN DUYGUSAL SÖZLER

Babalar gününün yaklaşması ile bir çok, insanın babalar günü için sözler araştırmaya başladı. Sizde eğerki babalar gününde güzel sözler arıyorsanız sayfamızdan bulabilir vede en güzel babalar günü sözlerini, babanıza gönderebilirsiniz. Peki, babanıza babalar günü sözlerinden hangisini göndermek daha iyidir. Babanızın sevdiği sözleri seçerek, babanızı mutlu etmek istiyorsanız yazımızda bulunan babalar günü sözlerini kullanabilirsiniz.

2018 yılın da babalar günü yaklaşırken, insanların babalar günü sözleri için arayış içine girmeleri vede bir çok sözler ile babalarını mutlu etmektedirler. 17 Haziran Babalar Günü için hazırlamış olduğumuz babalar günü sözlerini, derledik. Sizde babanıza, en güzel babalar günü sözlerini paylaşabilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

– Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

– Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizim ki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

– Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

BABALAR GÜNÜ İLE İLGİLİ SÖZLER

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

– Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Bir günümde değil her günümdesin…

– Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar Günü’nü kutlarım.

– Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum…

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Seni, seviyorum babacığım, dünyanın en iyi babasının günü kutlu olsun..

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

– Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

– Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle…

– Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

– Varlığıyla bize güven ve huzur veren biricik babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

2018 Babalar Günü Sözleri sayfamız da 2018 babalar günü yaklaşırken babalar günü sözlerini bulabilirsiniz. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız, babalar günü sözlerinizi sizde sosyal ağlarınızda paylaşabilir vede babanıza göndererek onu mutle edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Kapağı Enfeksiyonu Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed