Bakışlarında Kayboldu Yüreğim Sessizce

Bakışlarında Kayboldu Yüreğim Sessizce Umuda Yolculuk, Sessiz sedasız kayboldum yüreğinde baktığın her saniye, içimi ısıttı gülüşlerin.

Bakışlarında Kayboldu Yüreğim Sessizce Umuda Yolculuk

Bakışlarında Kayboldu Yüreğim Sessizce
Sayfa İçeriği: Bakışlarında Kayboldu Yüreğim Sessizce, Umuda Yolculuk, Umuda Yolculuk Yazıları, Umuda Yolculuk Aşk, Umuda Yolculuk Anlamlı, Umuda Yolculuk Etkileyici, Yeni Umuda Yolculuk

Her rüzgarın savurması gibi başladı sevdamız. Ben sana savruldum, sen bana baktın masumca. Oysa ben senin bakışların da kayboldu yüreğim sessizce usul usul umuda yolculuk bekleyişi gibi. Seni anlamak için, seni dinledim. Seni sevmek için senin kalbinde kayboldum. Seninle var oldu benliğim, herşeyi sana anlattım. Bütünlüğümüzü, mısralara döktüm. Şimdi dilim ne söylese hep sen çıkıyor ağzımdan. Dökülen kelimeler bile seni anlatıyor, neden yazıyorum bilmiyorum ama işte sensizliğe katlanamaz artık bu yüreğim.

Masal değil sevgimiz, seviyorsak birbirimizi giden her yol da kesişir sevdamız. Vurgun gibi yedim, bitirdim aşk olan bütün cümleleri senin hatırana. Seninle tamamladım, geçmişte yapamadıklarımı. Geleceğim gibi, gelecektesin işte yanımda. Neden bağlandım bukadar bilemem ama, yürekten sevdim seni bir kere. Döküyorum içimi hep, döktüğüm cümleler de boğuluyorum. Yalnız kalacağımı bildiğim halde, seviyorum diyorum işte, neden mi bilmiyorum ama seviyorum. Çünkü seninle bütünleşiyorum herzaman.

KALBİM KALBİNİN ESİRİ OLDU

Kalbinde esir oldum, gidişlerimiz hiç bir zaman bizi bitirmez daha çok bağlar. Umut yolcusu olduk birbirimize, ne sen benden nede ben senden gitme yana bir duygumuz oldu. Çünkü artık birbirimizi sonsuza denk seviyor, sevdiriyoruz. Hayatı senle yaşadıkça, güzel oluyor. Sen benim hayat damarımdaki, tek dayanağımsın.

Yazdığım satırlarım da hep seni anlatıyorum, neden biliyormusun senden başka beni anlayan beni sana bağlayan bir ben olduğu için. Gözlerinin bebeğinde kayboldum işte. Sessiz sedasız bakıyorum masumca, sende tebessüm buldum. Gülmeyen gülüşlerimi buldum sende. Birbirimizi, eş,dost,arkadaş,yar,sevgili olduk. Geçmişi unuttum sen varken, geleceğime seni yazdım. Umut ektim, umut biriktirdim. Huzur dolu yarınlar için senin yanında yaşlanmaya. Seviyorum diyen herkes gitti, sen ise hep yanımda bir adım yaklaşarak kaldın seni bu yüzden herşeyden çok seviyorum. Sen beni yeniden doğmama yeniden hayata bağlanmama sebep oldun. O yüzden seni seviyorum çünkü bakışlarında kayboldu yüreğim sessizce…

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kirpik Nasıl Uzatılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed