Baktığım Herşey Seni Anımsatır

Baktığım Herşey Seni Anımsatır Gözlerim Görmez Senden Başkasını, dilek tuttuğumsun dünyamda nedensiz sevgimin son limanında.

Baktığım Herşey Seni Anımsatır Gözlerim Görmez Senden Başkasını

Baktığım Herşey Seni Anımsatır
Sayfa İçeriği: Baktığım Herşey Seni Anımsatır, Gözlerim Görmez Senden Başkasını, Baktığım Herşey Seni Anımsatır Sözleri, Baktığım Herşey Seni Anımsatır Yazıları, Anlamlı Baktığım Herşey Seni Anımsatır

Baktığım herşey seni anımsatır, dileklerimin son kurşununda. Senle dolu geçen günlerimizi özlemekteyim vurgun yemiş yüreğimle birlikte. Düşünceler içinde kalan benliğimle birlikte, seni yazıyor satırlarım her geçen gün büyütüyorum içimde yalnızlık rıhtımını. Kapalı kapılar ardından dilimlediğim sözcüklerle baktığım herşey, gördüğüm herşey seni anımsatır. Gözlerim görmez oldu senden başkasını uçurum misali düşmekteyim.

Dipsiz kaldım, yapayalnız kaldım kendimle savaştım ama yine seni unutamadım. Bazen düşünmeden edemiyor insan, kimi sevmeyi, kimi özlemeyi, kimi hasret çekmeyi benimsemiştir kendine. Yapılan iyiliklerle dolu, kötülüklerde etrafımız da çirit atarken, hasret kaldık sevgilere, aşklara.

UÇURUMDA KALDIM GÖZLERİM KAPALI

Uçurum misali anlattım, gözlerim kapalı herşeyi. Ne gitmeler ile kaldık, ne gelmeler ile bütünleştik. Yarınların sevdasında bogulduk. Olur dediğimiz şeylerde kaybolduk. Can dediğimiz, canımızdan vurdu gitti. Gözyaşları sel oldu, denizden vuran dalgalar karaya acıttı canımı. Viran oldu benliğim, üzüntüler kapladı içimi denizin maviliğinde kayboldum. Yazmakla, anlattım duygularımı satırlar dolu yarınlarıma. Sevda gibi saklananlara inat yaşadım.

Geceler hep sırdaşım oldu, dört duvar dostum. Duvarlarla konuştum, derdimi döktüm. Onlar bana baktı, ben onlara baktım. Geçmişimi dillendirdim, geçmişimi döktüm. Uzun yıllar geçti artık önüme bakar giderim uzun yılları dert etmeden. Görmeden, etmeden kimse için sevgiyi anlatma gereği duymadan. Seviyorum diyenlere kanmadan, sevgimin, mutluluğumun peşinden giderim.

Baktığım Herşey Seni Anımsatır, ev penceresinden bakmak gibidir, hayat penceresinden bakmak insanlara. Kimilerini anlamak için, sessizce dinlemen lazım. Kimilerini dinlemeden anlarsın. Yokuşta iken yardım etmeyen, düz yolda hiç yardım etmez. Sen de kendin için yaşamalısın, sevgi uğruna ölünecek dostlar biriktirmelisin. Yarının aydınlık olması için, sımsıkı sarılmalısın hayallerine.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cildi Gençleştiren Doğal Lahana Maskesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed