Dipsiz Kuyum Gözlerimin Şeridi Baktığım

Dipsiz Kuyum Gözlerimin Şeridi Baktığım Zamansız Ayrılıklar Zinciri, Dipsiz amansız kalmış ayrılık zinciri gibi bir vardın, bir yoktun zamanesi içindeyiz.

Dipsiz Kuyum Gözlerimin Şeridi Baktığım Zamansız Ayrılıklar Zinciri

Dipsiz Kuyum
Sayfa İçeriği: Dipsiz Kuyum Sözleri, Dipsiz Kuyum Yazıları, Anlamlı Dipsiz Kuyum Sözleri, Zamansız Ayrılıklar Zinciri, Gidene Üzülme İyi Tanı Geleni

Dipsiz kuyum gözlerimin şeridi, nerde nasıl ne yapacağını çözemediğim amansız bir ayrılık rüzgarı esti geçti yüreğimden. Zamansız vurdu ayrılıklar, gidişler yıprattı hayatımızı. Sanki viran olmuş şehir gibi bitkin düştü benliğim. Yazılarım da cümleler birikti, oysa yarınım güzel olur diye ümit ediyordum. Şimdi dipsiz kuyum oldu, zaman. Zaman için de kayboldum işte, yazdığım satırlara anlattım dilediğim, yaptığım, yapacaklarımı. Döktüm içimi dibe düştüm. Ama yıkılmadım, benliğimden yine ayrılık zinciri vurdu sırtımı. Gidenlerin arkasından üzülmek yerine, sabır etmeyi öğrendim. Seviyorum diyenlere, aldanmayıp yoluma baktım.

Bakışlar vardı, gözlerde kaybolan. Hep kandıran insanı içten içe, bıçak gibi saplanan kalbe. Ne oldu da, gidenler birden yükseklere çıktı. Seviyorum diyorlar dı, dipsiz kuyumda yapayalnız kaldım. Sebep aramaktan sıkıldım, nedensiz olan düşlerimde. Bıraktım artık herşeyi kendi haline. Ne halim kaldı, ne mecalim kaldı. Yazdıkça çoğalan kelimelerimin esiri oldum belki bugünümü arayacağım ama yaptıklarımdan pişman olmayacağım.

GİDENE ÜZÜLME İYİ TANI GELENİ

Kalbine aldığını iyi tanı, bırak giden gitsin üzülme. Nerde umutsuz vakalar varsa, umudunu kırarlar. Dikkatli olmak her zaman yaşadığımız hayat içinde önemlidir. Yürüyebileceğin insanla çıkmalısın yola. Bazen yokuşlu, bazen eğrili yollarda gitmelisin. Pes etmeden gelen insanla paylaşmalısın hayatı. Seni uzun uzun dinleyen kişi, seni anlayan ömürlüğündür. Seni dinleyeni kırma bırak, suskun suskun gözlerine baksın sen konuş. O sen sustuğunda konuşacağını vede sana bakışlarını yüreğinden hissettiğinden anımsamaktadır.

Dipsiz Kuyum, içinde yaşadıklarımı döktüğüm de yalnızlığın karanlık demlerinde kaybolduğumu fark ettim. Bazen üzüntüler içinde, biriktirdiğim onca yığın dolu satırları içime döktüm. Yüreğim kaldırmadı, daraldım. Yazmakla, içimden kendi kendime konuşmakla söyledim kelimelerimi vede hayatı sevmeyi öğrendim, insanlardan daha çok. O yüzden işte mutluyum, huzurluyum. Çünkü sebepsiz vede nedensiz takıntılar içine asla düşmüyorum.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed