Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim

Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim Kaybolup Giden Gençliğimde… Nedensiz yıkılışlar da bitkinlik kaplar tüm yanımı uçurum gibi…

Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim Kaybolup Giden Gençliğimde…

Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim
Sayfa İçeriği: Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim, Kaybolup Giden Gençliğimde, Dokunma Yalnızlığıma Sözleri, Dokunma Yalnızlığıma Yazıları, Üzüntülü Yazılar, Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim Sözleri, Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim Yazıları, Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim Anlamlı Yazılar

Dokunma yalnızlığıma üzüntü biriktirdim, yeni doğacak günlerin getireceği bir çok hayali var içimde yinede zamana yenik düştüğüm. Yalnızlık büyütüyorum çocuk gibi içimde, acılara börünmüş. Nedeni belirsiz bir, gidişler eksenin de kaybolmuşum. Kayıp şehir gırdabın da seyrediyorum karanlık sisli, buzlu camdan etrafı. Yeniledim tüm zaman dilimini, eskiler adına bozulan tüm düzensizliğin seyrine. Vurultu gibi içim de, hep zehir oluyor düşüncelerim ağlayan yürek, büyütmekteyim.

Yıkıntılar içinde nasıl düzenli hayat sürdürür insan bilinmez. Dokunmasınlar istersiz, yalnızken içine kapanırsın. Etrafın kalabalıkken içine bir stres, sıkıntı kaplar. Kimseyi istemezsin etrafta ama yinede yalnızlığa mahkum kalırsın, gecelerin çöküşünde.

VAKİT YOKLUĞUNDA SAVRULMAKTAYIM

Vakit geçiyor, günden güne eriyor düşlerim. Vücut her gün biraz daha bitkinleşiyor, biriktirdiği onca düşünceler içinde. İnsan karşı taraftakilere kendini hep normal yada yaşanır gibi göstersede kendini, vardır hep sakladığı söyleyemediği bir kaç cümlesi, bir kaç kelimesi, bir kaç anlatmak istediği düşler. Yaprak misali savrulmaktayım işte. Nereye gideceğimi bilmediğim diyarlara doğru uçup gidiyor ömrüm.

Geceler sırdaş her zaman yüreğime, bildiğim tek şey anlatmaktan yorulmadığım dışarda etrafımdakilerin yorduğu gibi. Her zaman seni çevrendekiler yorar, dinlemeyen, anlamayan bitirir. O halde dokunulmasını istemediklerinden uzak durmalısın, üzüntülerinle yüzleşmeyi bilmelisin, kaybolup giden gençliğimde.

Dokunma Yalnızlığıma Üzüntü Biriktirdim, doğmak gibi, doğduğum da hayatı anlamadan büyümek gibi. Evet, belli bir yaşa geldim nasıl geldiğimi bilmeden, daha sonra anladım ki içimdeki üzüntülerin birikintilerini taşımaktayım. Bir gün her insan toprak olacak, ahirete göçüp gidecek, baki değildir bu hayatta insanoğlu o halde neden gülümsemeyi unutur insan? Aynada baktığı gözlere, yüze neden küser insan? Hayat bitirdiği bir film sahnesi gibi gelir insana işte o sahne bittiğinde siyah perdeler elbet istemeden çekilir. Her zaman düşüncelerine sahip çık, kimsenin seni yönlendirmesine izin verme, kendin için savaş kendin için şükret. Unutma ki bir sen daha yok hayatta.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ayva Çekirdeğinin Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed