Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz – Umutsuz Geceler

Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz, düşündüğüm anlar, hep aklımda kalan sorular var yüreğimi derinden parçalayan, umut yüklü yarınlara.

Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz

Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz
Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz

Kalakaldım, düşüncelerde saklı duygular içinde yarınlarımda bitmek bilmeyen acılar birikti içimde. Sensiz geçirdiğim her gün sanki vuruk bir ızdırap içimde doğan. Yarınlarımda sensiz, eser yok benliğimden. Ne yapacağımı bilmediğim amansız kuyulardayım, çıkamıyorum derin düşünceler içinden.

Saklı duygular içinde, kaldım amansız dilekler içindeyim sanki sana tutkulu, sana sevdalı, sana hasret yaşamaktayım. Bedenim bitkin düşmüş hayatta, gidişimle eriyorum apayrı bir viran içinde. Birgün herşey değişir diye beklemekteyim, dolunay misali gecelerimde. Çıkan her yağmurdan sonra gökkuşağı renkleri gibiyim ayrı ayrı, değişik türdeyim. Kendimi kendime anlatamazken, karşımdakilere bakar gözlerim amansızca. Derin derin düşüncelere dalmakta yüreğim, yüreğimden vurgun yedim sensiz kaldığım her an, her saniye, her dakka. Gecelerimde beklerken seni yokluğuna alışabilme çabasına girdi benliğim.

Kelimeler bile kifayetsiz kalırken anlattıklarıma, sorgusuz, suvalsiz yaşamaktayım ölü misali hayatta. Hayatım olmuş derbeder yaşamda. Yaşamak buysa sensiz, sensiz fırtına gibi savrulmaktayım ordan oraya.

Birgün adını unutursam yüreğimde biten sevdalara yazılmış, cınlamalar ile haykıracağım her bir tarafta. Her dokunuşta seni anımsayacam, her yazdığım mısralarda sen geleceksin günlerime, dünlerimde vardın geleceğimde yoksun ama yinede umudum var yarınlara. Nasıl düşüncelerimde sakladıysam kendimi, yarınlarımda ise seni anımsayacak bu gözler, bu sözler, bu yüreğim.

Vurgun Yedim Gidişlerinle Sevdama

Vurgun yedim gidişlerinle sevdama, hasret kaldım gülen yüzüne, ezberlemiştim gülüşlerini her bakışında şimdi ise mutluluk denizim oldu, çöllerde derin kuyu. Kuru bir çöl yığını gibi yüreğim sensiz, ne mutluluğu bilir oldu artık, nede huzuru. Birgünüm senleyken, bütün günüm sensiz kaldı. Hasret denizinde boğuldu benliğim, hasretim şimdi yapayalnız gecelerimde senin sevgine. Senin kokunu özleyen bir tek kalbim, sensiz özlemlerde buralarda.

Düşüncelerimde Saklı Kaldım Yarınlarımda Sensiz, yarınlarıma gelecekmisin bilmiyorum ama her gün düşünceler büyütüyorum yüreğimde. Bir gün çıkarsın karşıma yine eskisi gibi bakarsın gözlerimin içine göz bebeklerinle diye anımsıyorum. Seni dünyamda, dünyam oldun diye seviyorum, sevmeyede devam edeceğim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tuz Kullanımını Azaltmanız için 8 Neden! Tuzun Zararları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed