Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz

Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Senaryosu Bitmeyen Mısralar, düzensiz yanlışlar eşiğin de, yaşamı anlamak insanı yormaktan başka birşey yapmıyor.

Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Senaryosu Bitmeyen Mısralar

Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz
Sayfa İçeriği: Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Yazıları, Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Anlamlı Yazı, Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Etkileyici Yazı, Senaryosu Bitmeyen Mısralar, Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz Güzel Yazılar

Düzeni bozulmuş hayatta yaşıyoruz işte amansız dibe batmış balık gibi. Yokuşları çıka çıka insan alışıyor zorluklara, zamansız yersiz gelen herşeyi unutma gibi sallantılarla. Değişmesi zor olan günlerin, dengesini oturmak için yaşıyor insan. Her gün koşturmaca, her gün yorulmaca, her gün isyan gibi çebelleşmekte. Kişi’den kişiye değişen yaşam şartları, kimine gülerken, kimini ağlatmakta. Düzensizlik herkese zaman içinde vurmakta. Senaryosu bitmeyen mısralar dolu sözcükler biriktiriyor her insan içinde. Nedenli, nedensiz sebeplerle dolu yarınlar.

Yaşamaktan sıkılır oldu insanlar, yaşadığını hiçe sayanlar, yaşarken ölenler bazen toplamak için dağıtmayı seçenler, dağıtmak için ise toplamayı seçer oldular. Gidişler de kayboldular ama asla yok oluşları görmediler. Görmedikleri herşeyden vazgeçtiler, arkada bıraktıkları kırgın dizgin üzüntüleri hiçe saydılar.

BUGÜNÜN YARINI VAR – ELVEDA DEME

Bugünün yarını var, düzensiz yaşamaktan alı koy kendini. Düzenli yaşamaya alıştır ruhunu. Bırak gidenler, seni anlamadan gitsinler. Gidişlerinin birgün dönüşleri olacak ama dönüş yolunu bulamayacaklar. O yüzden yüzüne bakacak yüzleri olmayacak. Düzeni bozulmuş hayatta yaşıyorsak eğerki, düzenli hale getirerek, kendimizi anlamak vede kendimizi sevmek lazım.

Sebep yokken, sebepsiz üzüntüleri rafa kaldırmalı. Kimi gün gülmeli, kimi gün üzünlenmeli ama asla içimize kapanık yaşam sürmemeliyiz. Kendimizi her zaman anlamalıyız, tempolu ayak uydurmalıyız hayata, yarınlarımıza yelken açmalıyız. Seviyorum diyebilmeliyiz kendimiz. Yarışmalıyız spor yapar gibi hayatla. Umudumuzu kaybetmeden, çaresiz kalmadan, enerjik olmalıyız. Günlerimizi zehir etmek yerine, günlerimize gün katmalıyız. Yaşamasını bilmeliyiz.

Düzeni Bozulmuş Hayatta Yaşıyoruz, dibe vurmuşluk hissetmeden kendimiz için yaşamalıyız. İnsanların istedikleri doğrultu da değil, kendi doğrultumuz da gitmeliyiz. Zaman geçer gider, bıraklım zaman peşimizden gelsin, bizler zamanı kovalamayalım. Bazen düşünmeliyiz, düşünüp hatalarımızı düzeltmeliyiz, kendimize iyi olan herşeye kucak açmalıyız vede strese kapılmamalıyız. Dileklerimiz için, dilediklerimiz için çabalamalıyız. Hedefini bilmeyen, yarıştığı yarışta her zaman malup gelir.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Sağlığı İçin Hangi Vitaminler Kullanılmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed