Hasretim Yokluğunun Demine

Hasretim Yokluğunun Demine Kalp Kırıkları Biriktirdim… Yokluğunun hasretin de, yalnızlık prangaları vurdu yüreğime, kalbim de biriken kırık duygular.

Hasretim Yokluğunun Demine Kalp Kırıkları Biriktirdim…

Hasretim Yokluğunun Demine
Sayfa İçeriği: Hasretim Yokluğunun Demine, Kalp Kırıkları Biriktirdim, Yokluğunun Hasretinde Sözleri, Hasretim Yokluğunun Demine Sözleri, Anlamlı Hasretim Yokluğunun Demine, Hasretim Yokluğunun Demine Yazıları

Anlam yüklediğim herşey bir bir yok oluyor. Yok olan herşey için kırgınlığım var hayatta. Hasret olduğum ne varsa, bir bir kaybolup gidiyor. Yalnızlığın demine uğramış duygularım beni benden alırken. İçime düşen sancılar misali anlatmakla yıpranan gençliğim doldu gözlerimin önüne. Kalp yorgunluğu yaşıyor bedenim, belki de bitişlere geldiğinin sinyallerini veriyor. Oysa ben biriktirdiğim içimdeki kırık döküntülerle yaşamın derinliklerine doğru kurduğum düşlerin peşindeyim.

Yıpranan hayatımın dengeli olması için hasretim yokluğunun demine. Dem tutmuş benliğim, yarın için düşünceler de boğuşmakta. Boğuşan hayaller içinde, kendi kendimi yiyiyorum. Bazen efkar dolu oluyorum, bazen neşe dolu ama anlamadığım borukluk gezinmekte benliğimde.

HASRET DENİZİNDE BOĞULMAKTAYIM

Her zaman hasret denizindeymişim gibi boğulmalar yaşamaktayım. Ne olacağını bilmediğimiz hayat içinde, gereksiz bir çok insanın duygusuzluğunu yaşamaktayız. Bizler de, böyle insanları gördükçe isyan eder olduk hayata. Çekimsiz yüzler gördüğümüz de vede hayatları zindan eden yürekleri gördükçe içten içe bitkin yaprak misali dalından koparılmış çiçekler gibiyiz. Anlattıkça çoğalan sorunlarımız birikti artık içimiz de, gidenler gelenler, gelipte kalmasını beceremeyenler hep hayatlarımızı tuhaf hale sokmalarından nefret duyguları bırakmakta yüreğimizde. Bizler de yaşamanın gülüşlerini tatmak adına huzurlu duygular yaşamak için uğraş vermekteyiz. Huzuru yelkenleyelim derken, birgün birisi çıkar huzurumuzu, huzursuzluğa bıraktırır.

Hasretim Yokluğunun Demine, vurgun yemiş yüreğimle, duygularımı döktüm yine. Gecenin sessizliğin de oluşan, hisser her zaman anlatmaya şaheser gibi’dir. İnsanoğlu hep, içindekileri dökmek ister, bazen anlatamaz insana karşısında olduğu duyguları oysa kusulacak bir çok cümlenin olduğunu bilmek gerek bazen. Nedensiz, nedenli duygular toplanmakta insan da ister istemez. Her zaman yaşamasını bilmeli, mutluluğu anlamalı’dır. Yüreğinle yaşamasını bilmeyen, huzursuzluğu ile boğulmaya mahkumdur.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Makyaj Teknikleri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed