Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı

Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı Hayata Nasıl Yön Verilir? Hayat yolunda kalmış insanlar için yazılan deyişler topluğundan esintiler…

Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı Hayata Nasıl Yön Verilir?

Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı
Sayfa İçeriği: Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı, Hayata Nasıl Yön Verilir, Evrende Kalmış Benliğim Dualarımda Birikmiş, Hayata Yön Vermek İle İlgili Yazılar, Düşünceyle Hayata Yön Verme, Hayatıma Nasıl Yön Verebilirim, Hayatıma Yön Vermek İstiyorum, İnsan Hayatına Nasıl Yön Vermeli, Hayatıma Yön Veremiyorum, Hayata Yön Veren Düşünceler

Hayata yön veren düşünceler durağın da birikmiş hisserim ile birlikte yalnızlığın birikimlerini atmak istiyorum içimden. İnsanın kanadı kırılmış olabilir, gayret ettikçe yaşamaya sarılmalıdır hayat yoluna. Zaman kovalamak ile ömür geçmez, nerde yapılmış hata varsa geriye bakmadan devam etmek gerekir. Önemli olan uzak kalmışlık olmasın içimiz de, adım atar gibi ileriye doğrularla bütünleşebilmeyi bilmek gerekir.

Kendimizi sevmeliyiz öncelikle, sonra etrafımıza saygı duymayı. Unutmamalıyız asla, birini unuttum diyerek onu tekrar aklına getirdiğini. Geçmişte birşey yapamadığımız için değil, geleceğimiz için çizgiler çizmek gerekir, geleceğimiz için düşünceler büyütmemiz lazım. Eğerki geleceğimiz için bir hayalimiz, planımız yoksa asla bir geleceğimiz olamaz hayat çizgisinde.

EVRENDE KALMIŞ BENLİĞİM DUALARIMDA BİRİKMİŞ

Kendiniz olun her zaman, yalnız da olsanız dualara sığının vede tek allah’tan isteyin. Allah bir kapıyı kapatırsa, bin kapı açacağını unutmayın, yer edinin kendinize. Bir işiniz ters gittiğinde olmuyor diye pes etmeyin üzerine gidin. Kendiniz olun, kendiniz gibi davranın. Yapamıyorum diye birşey yok, yapmak için uğraşın. Hemen pes edenin, yarını güçsüzleşir.

Duvarlarını iyi örmelisin, etrafındaki kötü insanların yanına yaklaşmasına izin vermeden ilerlemelisin. Seni kötü duygulara iten, stres yarattıran onca kişiden uzakta belki yalnızlığa oynayacaksın ama kafanı dinleyerek huzur içinde kalacaksın. Nereye gittiğini bilmeli insan, yanlış yola giren çıkmışlar gittiğin yeri bilmediğinden kaynaklanmakta. Yalan yerine doğruları kullanman sana her zaman bir artı kazandırır, yalan ise her zaman sana dost kaybettirir. Herşeyi dünden öğren, kendin için yaşa vede yarının için planlarını yap. Kendinle barışık olup risk al, eğerki kaybedersen akıllı, kazanırsan ise mutlu olursun.

Hayata Yön Veren Düşünceler Durağı, Başarın için daima güçlü olmalısın, planlar çerçevesinde ilerlemelisin. Eğerki planlar yapmayarak çerçeven de ilerlemez isen hükmen başarısızlığı kendine yer edinir huzursuz olursun. Bazen yapılan hataların erken yapılması, ilerki zamanlarda çok yararlarını görür insan. Her insan senden uzaklaşır, esas dostluğu herkesin senden uzaklaştığında yanında durandır. İnsan önce kendini sevmeli vede ondan sonra herşeyi yoluna sokmalı.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Stick Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed