Kim O Sakallı Adam

Kim O Sakallı Adam Yüreğim Acıyor Yazdıklarımı Okudukça, acılarla savaşmayı öğrenmek bazen insana zor gelmekte vede içine kapanmakta.

Kim O Sakallı Adam Yüreğim Acıyor Yazdıklarımı Okudukça

Kim O Sakallı Adam
Sayfa İçeriği: Kim O Sakallı Adam Yazıları, Kim O Sakallı Adam Anlamlı Sözler, Kim O Sakallı Adam Güzel Sözler, Kim O Sakallı Adam Etkileyici Yazılar, Kim O Sakallı Adam Özlü Sözler

GÜVENME SEVİYORUM DEYİPTE ARKANDAN İŞ ÇEVİRENLERE

Acılarla savaşmayı öğrenmek bazen insana zor gelmekte vede içine kapanmakta. Anlatmaya başlayan sözleri dile getirmek için düşünmekte insan, nedendir, ne değildir gidenin arkasından. Seviyorum derken, birden değişmesi kalpten vurması yok mu, ansızın yalnızlığa bırakması heleki. Anlatdıkça çoğalan, isyanlar kendiliğinden büyüyen mutsuzluk. Şimdi sözlerin dili olsaydı anlatırmıydı gidenin arkasından sevginin çığlıklarını yada yüreğin nasıl yandığını. Vefasızlık dolmuş ortalık, ortada seviyorum deyip gezenler çıkarlar içinde dolaşmakta. Kimi sahteden güler gözlerine bakarak, kimisi ise içtenlikle güler sen ağladığında, senle ağlar çıkarsızca.

Umutsuz olmak için ellerinden geleni yapmaya çalışanlar var etrafımız da, kim o sakallı adam gittiğin dediğimiz insanlar yüzlerindeki güzelliğe aldanıp, hayatlarını mahvedenler. Oysa ki, herşeyin güzel olacağını sananlar. Birgün düşer boşluğa vede işte o zaman anlar acıların, eşiğinde olduğunu vurur sırtına hançerin derin bıcağı.

SEVİYOR GİBİ GÖRÜNENLERDE ARAMA AŞKI

Asla heran, her dakka seviyorum diyende aramayacaksın aşkı. Kimin sevdiği, kimin sevmediğ sözde değildir. Yüreği hissetmek gerek bazen, amansızlığa düşmeden çıkarsızca sevgi uğruna savaşarak. Giden için üzülmek yerine gidenlerde aramamak suçu, kendimizi sorgulamak gerek. Sorgu zincirine girmeliyiz, nerde hata yaptığımızı sormalıyız. Hatarımız ile yüzleşmeli, yüzdeki gülümsememizi bırakmamalıyız. Kimsenin gülmemize engel olmasına izin vermeden, hayatı neşesi, gülüşü, huzuru için sürdürmeliyiz.

Anlam yüklediğimiz herşeyi, anlam kattığı için sevmeliyiz. Sevdiğimiz bir ömrümüz olmalı, ömür geçireceğimiz yalnızlığımızı hissettirmeyecek günlerimiz olmalı. Bazen sarılmalı, bazen ağlamalı ama asla umudumuzu yeşertmeyecekler olmalı yanımızda. Yanımız da olmalı, olması gereken kalbimizi sarmalı.

Kim O Sakallı Adam, yürekten seviyorum dediğin gibi sevebilseydin oysa sende hep kalırdı yüreğim. Zamansız gittin, bilmediğin ellere, huzuru bulamadan gittin. Mutlu olabileceğine inanıyorsan oysa ben hep mutlu oluyorum. Seni de mutlu görmek için, mutlu oluyorum. Olabildiğim kadar duyguma yenik düştüğüm anlarda bile huzura yelken açıyorum. Çünkü sende gizliyim, bende gizlisin sevgimizde gizliydik.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Karamelli Trileçe Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed