Ölümlü Dünyada Kırma Kalp

Ölümlü Dünyada Kırma Kalp Sevdiklerinle Yaşam Dolu Sevgiler, sevmesini bil mutluluk tadında yaşa, birgün sende öleceksin unutma kırma sakın kalp.

Ölümlü Dünyada Kırma Kalp Sevdiklerinle Yaşam Dolu Sevgiler

Ölümlü Dünyada Kırma Kalp
Sayfa İçeriği: Ölümlü Dünyada Kırma Kalp, Ölüm İle İlgili Yazılar, Dünya İle İlgili Güzel Yazılar, Kalp İle İlgili Yazılar, Hayat İle İlgili Ders Çıkarılacak Yazılar,

Hayatı düzgün yaşamak kadar güzel birşey yok. Ölüm ansızın gelir insanı alır götürür hayattan. Kırma sakın kalp, sende sev mutlu et, mutluluğu yakala. Hayat çok kısa zamansız ayrılıklar çok yakın. Nerden bakarsan bak, dünyada huzurlu olmayı dene. Arkadaşlarını, akrabalarını, sevdiklerini gör onlarla görüş onları dinle yardıma ihtiyaçı olana koş yardım et. Bir el uzat onlara sadece umut olsun. Sakın kırma birinin kalbini daha sonra geri alamazsın kırılan şeyleri unutma.

Yıllar çabuk geçer, kapılma esen derin rüzgarlara. Kaybolursun hayat yolunda, dikkat et kendini kaptırma olmadık şeylere ölümlü dünyada kırma kalp dinleyen ol, dinlediğinde yardıma ihtiyacı olanlara sımsıkı sarıl. Kimseden birşey bekleme, birşey yaparkende karşılıksız yap. Acı günlerin geldiğinde sakın karamsar düşünme elbet o günlerde geçecek imtihan dünyasında herşeyi tatman gerek pes etme. Azimle koşmasını bil, sabırla oturmasını. Kimseyi küçük görme, kendini ise büyük.

SIMSIKI SARIL SEVDİKLERİNE

Yanında, uzağında sevdiğin kim varsa sırt çevirme sımsıkı sarıl onlara. Yarın ne olacağını bilemezsin, dün ne oldu diye geriye gitme hep düşüncelerin ileride olsun. Umutlarına sarıl, hayal kur ama olacak diye illa tutturma. Bir gün bakmışın herşey olmuş, birgün bakmışın herşey gitmiş. Hayat durağında sen bir sınavcısın unutma. Çok düşüncelere kapanıp kendini yıpratma, insan çabuk çöker bil ki depremin geldiğinde 5 saniyede tüm heryeri alıp götürdüğü gibi. Kendine iyi bakmayı dene herzaman hareket ederken sosyal ol, kendinle barışık yaşa.

Ölümlü Dünyada Kırma Kalp, gidenlerin arkasından üzülme gitmek isteyen zaten seni kazanmamıştır. Sende her zaman gitme taraftarı olma, önce dinle anla. Olayları hemen kötüye yorumlama, anlamadığın birşeyde mutlaka araştırmacı ol hayat kısa yanlışlıklada olsa birinin kalbini kırabilirsin, onun için iyi düşün, iyi kararlar ver. Kimsenin hayatına müdahale etmesine izin verme tek gerçeğin, tek çaban insanları mutlu görmek huzurun yolculuğunda doğru şekilde yürümek olsun.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Fatih Erkoç Hakkında Merak Edilenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed