Regaip Kandili İle İlgili Sözler

Regaip Kandili ile ilgili Sözler Regaip Kandili İle İlgili Güzel Sözler, Regaip kandili ile ilgili özlü sözleri yazımızın içeriğinden bulabilirsiniz.

Regaip Kandili İle İlgili Sözler Regaip Kandili İle İlgili Güzel Sözler

Regaip Kandili ile ilgili Sözler
Sayfa İçeriği: Regaip Kandili ile ilgili Sözler

Bir çok yeni ve kısa regaip kandili ile ilgili sözleri siz değerli dostlarımız için yazımızın içeriğin de hazırladık. Beğendiğiniz vede hoşunuza giden regaip kandili ile ilgili sözleri sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için regaip kandili ile ilgili güzel sözler vede regaip kandili ile ilgili özlü sözlere ulaşabilirsiniz. Peki Regaip kandili ile ilgili sözler nelerdir?

Üç ayların gelmesi ile bir çok insan arkadaşlarına ve ailesine en güzel regaip kandili ile ilgili sözleri göndermektedir. Yazımızın içeriğin de, düzenlemiş olduğumuz birbirinden anlamlı regaip kandili ile ilgili sözleri bulabilir vede paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza göndereceğiniz duygusal regaip kandili ile ilgili sözleri, yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz.

Regaip Kandili İle İlgili Sözler 2022

En Güzel Regaip Kandili İle İlgili Sözler

Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Regaip kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. (Amin) Selam ve dua ile hayırlı kandiller.

– Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.

– Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Amin. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

– Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, Kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

– Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

– Ellerini aç melekler gül koysun, gülü kokla ki kalbin sevgiyle dolsun. Bu dünya sana ve sevdiklerine cennet olsun. Hayırlı kandiller dilerim.

Bu değerli Regaip Kandili gecesinde, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin.

– Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Regaip geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Sevdiklerini ara, kaybettiysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet. Çünkü bugün kandil. Kandiliniz mübarek olsun.

– Mübarek kandilinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bu mübarek gecede, dua ikliminde, rahmet yağmurlarıyla sağanak sağanak ıslanmak dileğiyle… Hayırlı kandiller.

– Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

Regaip Kandili İle İlgili Anlamlı Sözler

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

– Regaip kandilinizi tebrik eder. Cenab-ı Allah (c.c.)’tan tüm insanlık alemine hayırlar getirmesini dilerim.

Bu gece Regaip gecesi, dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız af olsun. Hayırlı kandiller.

– Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilini kutlarım, Allah’a emanet olun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

– Bugün ellerini semaya, gönlünü Mevla’ya aç. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Her şey güzel olacak dua edince. Regaip kandiliniz hayırlı olsun.

– Mübarek aylara selam olsun. Selam olsun Ey Regaip.

Kandiliniz mübarek olsun, dualarda buluşmak üzere.

– Mübarek Regaip kandilinde ettiğiniz bütün duaları Allah kabul etsin. Hayırlı kandiller.

Mübarek üç ayların habercisi Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Regaip Kandili İle İlgili Sözler, yazımızın içeriğin de derleyip düzenlemiş olduğumuz birbirinden güzel regaip kandili ile ilgili sözleri bulabilir vede paylaşabilirsiniz. Eğer ki sizin de regaip kandili ile ilgili sözler, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan paylaşabilirsiniz. Regaip kandili ile ilgili sözler, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da regaip kandili ile ilgili sözler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Guacamole Sos Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed