Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur

Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur Hayat Dalın Yalan Olur, Yaşamaktan sıkıldın mı? Herşeyi boşverip bir köşeye çekildin mi? O halde sende okumalısın!

Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur Hayat Dalın Yalan Olur

Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur
Sayfa İçeriği: Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur, Hayat Dalın Yalan Olur, Yalan Olur Sözleri, Yalan Olur Hayat, Yalan Olur Herşey, Yalan Olur Hakkında Sözler, Yalan Olur Aşk Sözleri, Yalan Olur Hayat Sözleri, Yalan Olur Yazıları

Yalan olur birgün yaşadıkların yalan olur, hakk yolunda gidenlerin yolunda gitmezsen birgün yaşadıkların yalan olur. Hayat dalın yalan olur, genç yaşta arkadaşlarına kapanırsan, koştuğun hayat yalan olur. Sende anlamazsın zamanın nasıl geçtiğini, anlamadığın anda herşey yalan olur. Geç kaldığın herşey seni senden alır, götürür. Belki de herşey çok tatlı gelir insana ama belli zaman sonra bakmışın ki, tüm yaşadıkların yalan olmuş. Seçmen gerektiğini iyi benimsemelisin, seçeceklerini iyi değerlendirmelisin. Kaybettiklerin de olur, kaybedeceklerin de ama unutmaman gereken, bu hayatı düzgün şekil de yaşamayı bilmektir.

Bir merhaba ile başlayan gününü, zehir etmeden zamanını değerlendirmelisin. Zaman seni sürükleyip götürür, diyardan diyara anlamazsın. Eğlenceye kapılma, çıkamazsın içinden her zaman eğlence eğlence bir gün girersin çıkmaza kavrulur yanarsın içten içe. Arkadaş ortamıdır diye, salma kendini boğulur çıkamazsın içinden.

GEÇMİŞİNİ YARGILAMA GELECEĞİNİ DÜZELT

Bırak geçmiş geçmişin de kalsın, geleceğini düzeltme yönün de ilerle. Hiç birşey için geç kalmış sayılmaz herşey yalan olmadan, kendini düzelt. Güller de mevsimlere göre açmakta vede solmakta. Sende kendini, düzeltme zamanına geldiğini unutma hayat kısa, kısa hayatta iyi şeyler yaparak, düzgün insan olmayı başarma yolunda ilerle hakk yolundan şaşma, hakk yolunda ilerle yoksa birgün yaşadıkların yalan olur, kalırsın tek başına ne eş sorar hatrını, nede dost arar sorar hatrını.

Saçlarına aklar düşmeden, silkelenmen gerek. Topla kendini vede tüm yaptıklarını iyi tart, tartının yükünü kaldıramayacağın şeyleri elemeden geçir vede hayat yolunda düzgün kişiler ile arkadaşlık etmeye bak. Kendini hiçbir zaman kaybetme, bu yol birgün bitecek, biteceğini bildiğin halde herşeyi yapmayı kafana koyma, seni gerçekten düzgün birey haline getirecek vede senin hayatını bozmayacak şeylerin yolunda ilerle. Gülücüklerini kaybetmeden, herşey yalan olmadan doğru yolu bulman için savaş, çalışmalarını yükselt vede huzur yolunda rabbine sığın. Birgün isyan edeceğine, binbir yıl allah yolunda dua etmenin huzurunu yaşa.

Yalan Olur Birgün Yaşadıkların Yalan Olur, haline her zaman şükretmeyi öğren vede yaptıklarını değerlendirme yönüne sok. Sende hata yapabilirsin, hata yapmayan kul yoktur o yüzden, hatanın neresinden dönersen, senin için doğru yol orası olur. Bu yola girerek, erişeceklerini, erişmelerini takip ederek seni huzura kavuşturacak rabbinle dualar içinde doğru düzgün birikimler ile huzurun yüreğine girmesine izin vermelisin. Sen kendin için yaşa bırak başkaları, başkası için eğlensin. Birgün eğlence bitecek, ahiret günü sorulacak ettiğin tüm herşey.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ayva Meyvesinin Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed