Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim

Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim Yudumlayan Aşk Zinciri, denklemler içinde kalmış düşünceler doğrultusunda sevdim seni sevgili…

Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim Yudumlayan Aşk Zinciri

Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim
Sayfa İçeriği: Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim, Yalnız Çiçekler Sözleri, Yalnız Çiçekler Yazıları, Yalnız Çiçekler Şiirleri, Yalnız Çiçekler Yeni, Yalnız Çiçekler Anlamlı, Yalnız Çiçekler Özlü Sözler

Aşk zinciri denkleminde kaldım, yalnız çicekler doğrultusunda sevdim seni sevgili. Hayatıma ışık gibi aydınlatan, seninle dolu dizgin yıllarımız olduğu için sevdim seni. Bazen insan düşünceler ile boğuşmakta. Yalnızlık adına belkide geride bıraktıkları herşey insanı daha verimli kılmakta. Yalnız çiçekler gibi vurgunum sana. Anlatabildiklerim, anlatamadıklarım ikili denklem içinde kalmış sevgi misali.

Yuvarlanmakta tüm cümlelerim, hatıralar geçerken gözümün önünde yaşadığım hayat içinde gülmeyi özledim. Özlem duyduğum herşeye hasret kaldım. Kaldım yarınların getireceği herşey için. İçinde sen olan dünlerim bile huzur veriyor bana. Yalnız çiçekler misali dikili havludayım.

HEP DÜŞÜNDÜM DERBEDER YÜREĞİMLE

Her zaman düşündüm, derbeder yüreğimle anılar beni benden alırken senin yokluğun nasıl olur diye. Sensiz yaşam, sensiz hayat nasıl olur bilmem ama yanımda huzurun eşiğinde mutluluk rüzgarları gibi esmekteyim. Yalnız çiçekler, adına açan her çiçek bile senin güzelliğini vurgulamakta.

Bazen insan düşünmekte, geleceğin iyi şeyler getirmesi adına. Hayatta kalabilme savaşı vermekte insan, huzuru, mutluluğu hissetmekte. Hissettiğim herşeyde sen varsın. Ayrılık bile insanı yormakta, yorduğunda bitirmekte. İnsan neden hüzünlenmekte yada hüzünlendiğini göstermekten çekilir. Ağlayışlar, bazen bırakmaz insanı. Ağlamakla insan içindeki herşeyi atmakta, bazen buruk rüzgarlara kapılmakta.

Yaşamayı sevmek kadar yalnız kalmayı da sevmek gerekir. Her insan kendince yalnızdır. Yalnızlık sadece çevrelerinde birşeyleri görememek yada yanında hissetmedikleri için yalnız duygusuna kapılmaktır. Dün yapamadıklarınızı yarın yapmak için uğraşın. Sevgi her zaman gelir, sevmek insanı güzelleştirir. Aşk zincirini kaybetmeden huzur bulmaya çalışın.

Yalnız Çiçekler Doğrultusunda Sevdim belkide doğru şeyleri yanlış, yanlış şeyleri doğru kabul ettiğimden kaybettim. Ama her zaman sevdim huzur gibi, mutluluk gibi sevdim. Kendimden ödül verdim yine sevdim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed