Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin

Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin Sende Yalan Olma, Sende diğerleri gibi beni, ansızın bırakıp gitme, dayanılmaz acılar içine düşürme.

Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin Sende Yalan Olma

Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin
Sayfa İçeriği: Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin, Sende Yalan Olma, Zamansız Gelen Yalnızlık, Gitme İle İlgili Yazılar, Yalnızlık İle İlgili Yazılar, Sevda Üzerine Yazılar, Sevda İle İlgili Söylemler, Anlamlı Zamansız Gelen Yalnızlık

Zamansız gelen yalnızlık gibisin, belki birden kaybolacaksın, belki de daima yanımda olacaksın. Sende yalan olma işte içimde korkular ile yaşatma benliğimi. Sevgimin derinliklerinde kal, herşeyinle herşeyim ol. Sebeplerimin sebebine çare bulalım, zamansız gelen yalnızlığım.

Her acı birgün biter diye, giden yokluğumun çizgilerini takip ediyorum. Neden kayboluşlarımı izlemek zorunda kalıyorum her zaman, bilinmez acılar içinde bırakanlar yok olup giden hayatlar. Yarına ne olacağını bilmediğimiz geçmişler, anlamsız duygu misali kapandım içime zamanımın, bitişin de yok oluyorum işte. Değişecek sandığım ne varsa, değişmelerim oldu hayatımda. Bugün, yarın diye diye yıprattım kendimi gelenlerin, gidişleriyle.

BİRGÜN YOK OLACAKSAN BENLİĞİMDEN SEVME ASLA!

Birgün sende yok olacaksan benliğimden, sevme asla. Sevgini hissettirme ki, kapılmayım esen deli rüzgarlara. Kapılmayım seviyorum diyen dillere. Kalbine bağlanıp, gidişinle yıkılmayım. Acı dolu hayaller içinde bırakacaksan hiç girme hayatıma. Hayat bulduğum olacaksan gel, gönlüme. Gönlümde herşeyim ol, sevdiğim kadar sev yeter. Fazla birşey istemiyorum hayatından. Ne çal hayatımdan, ne çaldır hayatından sevginle geleceksen, gel ömrüme.

Yalnız kaldığım gibi, seninle de yalnız kalacaksam hiç girme dünyama. Kirletme temiz duygularımı, duygu dolu izlerini koyup. Duyarsız olma, duygu yüklü kalbime. Kalbimle sevdiğim kişiler biriktirdiğim’de birden yok oldular, birşey demeden, birşey göstermeden. Sevginin adını kirlettiler işte anlamsız yere. Sevgi dediğin, birgün terkedip gitmek ise, ben böyle birşey istemiyorum. Umarsızca yaşamak, umarsızca sevmek istemiyorum. Gerçek seveceksen, gerçekliğinle gel ömrüme. Gerçekliğinle sev benliğimi. Zamansız gelen yalnızlık gibi olma kalbimde. Herşeyim ol, herşeyinle sev…

Zamansız Gelen Yalnızlık Gibisin, deli dolu sevdalara, imza attığımız da anladım gidenlerin sevdasını. Geldiklerinde aldığı mutluluğu, iki günde satanlar da anladım, sevginin asilliğini. Şimdi napacam diye düşünenlere, itaben diyorum, zamansız gelen yalnızlık gibi olacaksan ömrümde, sende gelme. Sende yalan olma ömrümde. Bırak benliğimle, beni yaşayım garipleşmiş dünyamda…

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Eller Nasıl Genç Kalır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed