Açık Öğretim Sınavı MEBBİS Görevli Öğretmenler Listeleri Yayında

MEBBiS Görevli Öğretmenler Açık Öğretim Sınavı Görevli Öğretmenler Listeleri Yayında, milli eğitim bakanlığının açıkladığı açık öğretim sınavı görevli öğretmenler listesi…

Açık Öğretim Sınavı MEBBİS Görevli Öğretmenler Listeleri Yayında…

MEBBiS Görevli Öğretmenler
Sayfa İçeriği: Milli Eğitim bakanlığı Görevli Öğretmenler Listesi, Açıköğretim Görevli Öğretmenler Listesi, Görevli Öğretmenler Listesi, Açıköğretim Sınavı Ne Zaman, MEBBİS Görevli Öğretmenlik Başvuruları

Açık Öğretim 2.dönem sınavlarının yaklaşmasıyla milli eğitim bakanlığının açıklamış olduğu görevli öğretmenler listesi yayınlandı. Görevlilik başvurusu yapan öğretmenler merakla bekleyişi son buldu. MEBBİS sistemi üzerinden duyurulan sonuçlar, öğretmenler için oany işlemleri başladı. Peki açık lise sınavı görevli öğretmen listeleri ne zamana kadar onaylanması gerekli? sorusunun detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AÖL sınavlarında görevli olmak için başvuruda bulunan öğretmenlerin sonuçları açıklandı… Öğretmenlerin MEBBİS üzerinden sisteme giriş yaparak sınav görevlerini onaylamaları gerekmektedir. MEBBİS sınavları onay vermeniz için son tarih 23 MART olarak belirlenmiştir.

MEBBİS GÖREVLİ ÖĞRETMENLİK ONAYI İÇİN TIKLAYIN

AÇIKÖĞRETİM SINAVI NEZAMAN OLACAK?

31 Mart – 1 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Açık Öğretim Sınavları ilk oturum saat 9.30’da ikinci outurum da 14.00 olarak yapılacaktır. Açıköğretime girecek olan öğrencilerin, yarım saat önceden sınava giriş yapacakları okulun bahçesinde hazır olmaları gerekmektedir. Sınava geç kalan öğrenciler, sınava kesinlikle alınmayacak. Onun için her zaman sınav saatinizden yarım saat erken gitmeniz sizin için daha avantajlı vede stressiz olmanızı sağlayacaktır.

MEBBİS GÖREVLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

Bilgisayar Kullanımı ve Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim AUTOCAD, MTAÖO başvuruları 23 mart 2018 tarihi saat 23:59’a kadar sürecek. Sınav ise 1 Nisan saat 10:00’da olacak. Bilgisayar destekli 2 boyutlu çizim autocad sınavı ise saat 15:00’da olacak.

MEBBİS Görevli Öğretmenler sayfamızda değerli dostlarımızın merak ettikleri açık öğretim sınavı görevli öğretmenler başvurularının sonuçları yayınlandı. Heyecanla bekleyiş yapan öğretmenler, sınav görevlerini sorgulamak için araştırmalar yapmaya başladı. Sınav görevleri için onay yapmaları için ise MEBBİS sistemine giriş yaparak onay verilmesi gerekmektedir. MEBBİS Görevli Öğretmenler yazımız hakkında sizinde sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. MEBBİS Görevli Öğretmenler sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 2018 Yılı Kandil Tarihleri Diyanet Takviminde Belli Oldu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed