İnstagram Algoritmasında Yeni Güncelleme

instagram Algoritmasında Yeni Güncelleme Yeni Paylaşımlara Öncelik, son günlerde üzerinde durulan yeni paylaşımları öne çıkartma alakalı güncellemeler.

İnstagram Algoritmasında Yeni Güncelleme Yeni Paylaşımlara Öncelik

instagram Algoritmasında
Sayfa İçeriği: İnstagram Algoritmasında Güncelleme, İnstagram Algoritmasında Yeni Güncelleme, İnstagramda Beklenen Güncelleme, İnstagram Yeni Özellik, İnstagram Algoritmasında Yenilik

İnstagram yapmış olduğu duyurularda, yeni değişikliğe gittiğini bildirdi bu değişiklikt ise algoritmasında birr çok kullanıcıların yeni paylaşımlarını göstermek için çalışmalar yapmaktadır. Karmaşık bir algoritması olan sosyal medya devlerinden instagram artık yeni güncelleme sayesinde kullanıcıların bir çok paylaşımlarını ön sıralarda gösterecek vede insanlara bir çok yeni paylaşımlar sunacak. Kronolojik bir haber akışını kullanmayan instagram kullanıcıların kronolojik listelemeye dönülmesini ısrarla isteselerde sosyal ağ devinin böyle bir planlarının olmadığını bildirdi.

İnstagram’ın yapmış olduğu bir açıklamada kronolojik içerik akışının geri getirilmeyeceği vede eskisi gibi haber akışının tekrar geri döndürmeyi bırakacağını belirtti.

Açıklamada ise; ‘Bu değişikliklerle akışınız daha taze hissettirecek ve aynı zamanda umursadığınız anları kaçırmayacaksınız.‘ söylendi.

İnstagram kullanıcıları artık derin bir nefes alabilecek, haber akışı güncellendiğinde tekrar en tepeye geri dönmeyecek. Çünkü artık instagram bu özelliğini devre dışı bırakacak vede yeni içeriklerle güncellenmesini isteyenlerin ‘Yeni Paylaşımlar’ butonuna basmaları yeterli sayılacak. Aslında bu özelliğin Facebook haber akışındada olduğunu görmekteyiz. Facebook sosyal ağının, yeni haberleri alabilmek için sol tarafta bulunan ‘Haber Kaynağından / En Yeniler’ butonu gibi.

İNSTAGRAM BEKLENEN GÜNCELLEME

Artık daha çok yeni içerik görebilecek instagram kullanıcıları, içeriklerin bir kısmını gördükten sonra otomatik akış güncelliyor vede en tepeye geri dönüyordu bu özelliğin instagram tarafından yeni güncelleme ile devre dışı bırakılacağı duyuruldu.

İnstagram Sosyal Ağ Devi Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Weil sözleriyle şunları söyledi; ‘Geri bildirimleriniz doğrultusunda uygulamaya girdiğinizde karşınıza ilk olarak yeni paylaşımlar çıkacak.

İnstagram Algoritmasında sayfa içeriği olarak instagramdan beklenen güncelleme hakkında bilgileri bulabilirsiniz. İnstagram Algoritmasında değişmelere giden instagram sosyal ağ devi, yeni güncellemelerde kullanıcılarını sevindireceğe benziyor. Sizinde instagram algoritmasında yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. İnstagram Algoritmasında sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Açık Öğretim Sınavı MEBBİS Görevli Öğretmenler Listeleri Yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed