Araç Kaskosu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Araç Kaskosu Hakkında Bilinmesi Gerekenler Kasko Neleri Kapsıyor? Bir çok araç kullanan vatandaşın merak ederek araştırdığı araç kaskosu neleri kapsıyor…

Araç Kaskosu Hakkında Bilinmesi Gerekenler Kasko Neleri Kapsıyor?

Araç Kaskosu Hakkında
Sayfa İçeriği: Araç Kaskosu Hakkında, Araç Kaskosu Nedir, Araç Kaskosu Neleri Kapsıyor, Araç Kaskosunun Bilinmeyen Detayları, Araç Kaskosu Neleri Kapsar, Araç Kasko Fiyatları

Bir çok araç kullanan vatandaşın merak ederek araştırdığı araç kaskosu neleri kapsıyor, araç kaskosu hakkında merak edilenler, kasko hakkında araç sürücülerinin bilmesi gerekenleri maddeler halinde sayfamızda bulabilirsiniz. Araç kaskosu hakkında merak ettiğiniz herşeyi bizlere yazabilirsiniz.

Kasko’un anlamı, otomobil sigortalarındandır. Kaskonun amacı ise, sigorta ettirilen aracın uğradığı zararların karşılanmasına denmektedir. Motorlu kara taşıtının, sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması gibi durumlarda sigortalı otomobil sürücüsüne tazminat ödenmesini sağlamaktır. Bu yazımızda ise siz değerli dostlarımız için hazırladığımız, araç kaskosu neleri kapsıyor hakkında bilmeniz gerekenleri sıraladık…

ARAÇ KASKOSU NELERİ KAPSIYOR?

ARAÇ KASKOSU NEDİR?

Araç sürücülerinin, merak ettiği konulardan biriside araç kaskosunun neleri kapsadığı vede ne gibi durumlarda devreye girdiğidir. Aslında bakılırsa, araca yapılan kaskonun bir nevi araç hasarında yapılmasını sağlamakta yada yerine yeni araç tahsil edilmesidir. Peki araç kaskonuz neleri kapsadığını biliyor musunuz?

Aracına yanlış akaryakıt, doldurulanlar dikkat. Ek teminat olarak 1000 Tl’lik poliçenin %60’ı. Otomobile yağ koymayan, kaskodan yararlanamıyor vede masrafını cebinden ödemektedir. Eğerki araçınız bir duvarın altında kaldı ise, kaska garantisindedir. Hayvana çarpan otomobil’de kaska garantisinde. Eğerki araçınızı tamire götürdünüz, tamirci parasını kasko karşılamamakta. Araçınıza kedi sıkışmışsa, kasko firmalarında kedi teminatı yok. Onun için kedi motora saklanırsa, masraflar kapsam dışı. Eğerki araçınız dolu yağdığında zarar gördü ise tüm masrafları kasko firmaları karşılamakta. Sel için ise 1000 TL’lik ek teminat 200/400 TL Sel hasarı için ise poliçe teminatını kontrol etmeniz gerekmekte.

Araç Kaskosu Hakkında bilmeniz gerekenleri sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik. Araç kaskosu neleri kapsıyor sorusunu merak eden vatandaşlar için sayfamızda hazırladığımız araç kaskosu hakkında yazımızı takip edebilirsiniz. Sizinde eğerki araç kaskosu hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Araç Kaskosu Hakkında sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en son güncel ilginç bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed