Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon

Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon İnternete Bağlanmayan Akıllı Telefon, samsung son zamanlarda üzerine çalıştığı internete bağlanmayan telefonu satışa sundu.

Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon İnternete Bağlanmayan Akıllı Telefon

Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon
Sayfa İçeriği: Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon, Galaxy J2 Pro Özellikleri Nelerdir, İnternetsiz Akıllı Telefon, Galaxy J2 Pro Modemsiz Akullı Telefon, Samsung Galaxy J2 Pro Özellikleri, Samsung Galaxy J2 Pro Fiyatı

Teknolojinin büyümesiyle birlikte, internet alışkanlığıda akıllı telefonlarda oldukça büyük önem taşımakta. Bu yüzden samsung firmasının son zamanlarda üzerine çalıştığı vede öğrenciler için geliştirdiği yeni model akıllı telefonu galaxy J2 pro modemsiz akıllı telefonu satışa sundu. Öğtenciler için geliştirdiklerini belirten firmanın, artık ailelerin çocuklarına internete bağlanamayan telefon almaları için güvenli olduğu ön görüşünde.

Geliştirilmiş olan yeni model akıllı telefonun fiyat aralığı ise uygun olmakla birlikte eski telefonlar ile yapılanlardan daha fazla birşey yapılamıyacağıda gözlemler önünde. Bu esnaya dayanarak samsung firmasının alternatif olarak düşündüğü birşey ise hiç bir şekilde internete bağlanamayan yeni modelini piyasaya çıkardı.

GALAXY J2 PRO ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bellek olarak 1,5 GB kullanan akıllı telefon, 1,4 Ghz dört çekirdek işlemciye sahip. 2,600 mAh pile sahip olan akıllı telefon 4,9 inç boyutundaki Süper AMOLED ekranı ile gözleri kamaştırıyor, qHD çözünürlükte olan ekran 8 MP arka kamera vede 5 MP ön kamera olmak üzerede iki tane kamera ile birlikte kullanıcıya sunulmuş.

Galaxy model telefonu 3G, LTE yada Wifi bağlantısı kesinlikle yapılamamakta. Güney kore’de satışa başlanan akıllı telefon için özel bir kampanya yapan samsung firması ülkenin üniversite sınavlarına hazırlanan;

18/21 yaş grubu öğrencileri için akıllı telefonlar 30 haziran’a kadar geri getirilerek paralarını iade alabilecekler.

Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon sayfamız’da hazırlamış olduğumuz samsung firmasının yeni model internetsiz telefonu olan galaxy j2 pro hakkında merak edilenleri derledik. Sizde eğerki galaxy j2 pro modemsiz telefon hakkında merak ettikleriniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Galaxy J2 Pro Modemsiz Telefon sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en son güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kredi Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed