Bayramlarda Emekliye İkramiye Verilecek

Bayramlarda Emekliye ikramiye Verilecek Torba Paket Kabul Edildi… Meclis’ten müjde torba paket komisyonda onaylandı vede emekliye bayramlarda ikramiye.

Bayramlarda Emekliye İkramiye Verilecek Torba Paket Kabul Edildi…

Bayramlarda Emekliye ikramiye
Sayfa İçeriği: Bayramlarda Emekliye İkramiye, Torba Paket, Vergi Borçlarında Yapılandırma, Emeklilere İkramiye Var Mı, Emekliler Hakkında Merak Edilenler,2018 Emekliye Bayram İkramiyesi, Emekliye Ramazan Bayramı Kaç TL Olarak Verilecek, 2018 Emekli İkramiyesi Tarihleri, Emekliye Hem İkramiye Hem Zam, Hangi Emekli Ne Kadar Bayram İkramiyesi Alacak, Emekliye İkramiye Ne Zaman Ödenecek

Torba Paket komisyonda kabul edildi. Artık vergi borçlarının yapılandırılması, imar barışı, emekliye bayramlarda ikramiye gibi birçok yasayı kapsamakta. Ramazan vede kurban bayramları öncesi meclisin emekliyi düşünmesi oldukça sevindirici durum. Bayramlar’da artık emekli vatandaşlar ikramiye ödemesini alacaklar. Yaşlılık aylığının 500 liraya çıkarılması, genç girişimcilere bağ-kur desteği, imar barışı, üniversitelerden kayıtları silinenlere af gibi düzenlemeleride içeren kanun tasarısı, komisyon da kabul edildi.

Emekliler, bayram öncesi alabilecekleri ikramiye tutarı bin tl olarak belirtildi. Kanun tasarısı’nda belirtilmesi emeklilere ramazan vede kurban bayramların’da biner TL ödeme sağlanacak.

VERGİ BORÇLARINDA YAPILANDIRMA

Borcun tamamı ödendiğinde, cezaların kalan %50’si silinecek. Vergi cezaları ile gecikme zamları borcun tamamınnın ödenmesi ile birlikte cezalardan kalan %50’si cezalara bağlı gecikme zamları silinecek. Gelir ve kurumlar vergisi, mükellefleri işletme kayıtlarında yer almayan emtia, makine, teçhizat vede demirbaşları defterlerine kaydedebilecekler. Sosyal güvenlik kurumu borçları ile alakalı idari para cezasına uygulanan gecikme cezası ile gecikme zammı gibi feri alacaklarda silinecek.

İstanbul boğaz vede istanbul tarihi yarımada imar barışı kapsamı dışına taşında. Kanun tasarısının önümüzde ki günlerde TBMM genel kurulun da görüşülecek.

Bayramda emekliye ikramiye verileceğinden, ikramiyeler haziranın başın da dağıtılmaya başlayacak vede bir çok emekli bayram’da ikramiyesine kavuşmuş olacak. Bin TL ikramiye artık emeklilere her bayramlar da verileceği açıklandı. Artık emekliler, her ramazan vede kurban bayramın da bin tl’lik ikramiye alacaklar.

Bayramlarda Emekliye İkramiye sayfamız da hazırladığımız emeklilere ikramiye var mı hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz. Bayramlarda emekliye ikramiye yazımız hakkında merak ettikleriniz vede sormak istediklerinizi bize yorum bölümünden yazabilir vede her türlü soruların cevabını bulabilirsiniz. Bayramlarda Emekliye İkramiye sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel ilginç bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Snapchat Yeni Tasarımı Gelirini Dibe Vurdurdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed