Snapchat Yeni Tasarımı Gelirini Dibe Vurdurdu

Snapchat Yeni Tasarımı Gelirini Dibe Vurdurdu Yenilenen Tasarımda Şok, Snapchat, geçtiğimiz günlerde yenilediği tasarımı kullanıcıların ilgisini çekemedi.

Snapchat Yeni Tasarımı Gelirini Dibe Vurdurdu Yenilenen Tasarımda Şok

Snapchat Yeni Tasarımı
Sayfa İçeriği: Snapchat Yeni Tasarımı, Snapchat Yeni Tasarımı Hakkında, Snapchat Hakkında Merak Edilenler, Snapchat Yenilenen Tasarımı Hakkında

Snapchat, geçtiğimiz günlerde yenilediği tasarımı kullanıcıların ilgisini çekemedi vede kullanıcılar tasarımdan yenilenen tasarım beğenilmedi. Snapchat, yapmış olduğu açıklamada ise, gelirinin düşüş yaşadığını vede veri sonuçlarını paylaşarak açıkladı. Şirketin, gelirlerinin beklentinin altında olması ise, yeni tasarımının kullanıcılar tarafından ilgi görmemesi vede beğenilmemsi oldu. İlk çeyrek sonuçları hakkında, açıklamada bulunan Snapchat yönetimi, geri de kalan üç aylık süreçte ‘230,66’ milyon dolar elde etmişti. Bir önce ki yıllara kıyasla %54 artarken birden net zararı ‘385,87’ milyon dolar olarak belirtildi.

En çok tercih edilen sosyal ağ bu ikisi arasında ki dengeyi tutturma çabalarına girdi. Kullanıcıya daha verimli birşeyler suna bilmeleri için, çalışmalara devam eden snapchat son zamanlar da ne gibi değişikliğe gidileceği hala söz konusu. İlerleyen zamanlar da, yenilediği tasarımı hakkında değişikliğe gidermi sorusu ise akıllarda soru işareti.

EN ÇOK AKTİF KULLANICISI BULUYOR

191 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunan snapchat, yatırımcılarla birlikte yapmış olduğu konferans görüşmelerin de yeni tasarımın kullanıcılar tarafından beğenilmeyen yanlarını ele alarak nokta dokunuşlar yaptıklarını vede değişikliğe gidilebileceğini belirttiler. Snapchat, gün ilerledikçe yenilikler yapmaya devam edeceğini vede bir çok kullanıcının beklentisi aksine eski tasarımına geri dönmeyeceğini de açıkladı. Reklam gelirlerinde oldukça artışa giden snapchat, %102 oranında artış yakaladığını belirtti.

Snapchat Yeni Tasarımı sayfamız da snapchat hakkında merak edilenleri vede yenilenen tasarımı hakkında bir çok bilmeniz gerekenleri bulabilirsiniz. Snapchat Yeni Tasarımı yazımız hakkında eğerki merak ettiğiniz sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Snapchat Yeni Tasarımı sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel sosyal medya bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bilgisayar Başında Bileklerinize Dikkat Edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed