Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır?

Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır? Yapışkanlı Etiket Nasıl Çıkarılır? Etiket sökme yöntemleri ile ilgili pratik bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır? Yapışkanlı Etiket Nasıl Çıkarılır?

Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır
Sayfa İçeriği: Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır, Yapışkanlı Etiket Nasıl Çıkarılır, Cam Şişeler Üzerinden Etiket Çıkarma Yöntemleri, Etiket Sökme Yöntemleri, Yapışlanlı Etiket Sökme Önerileri, Camdan Etiket Çıkarma Yöntemleri, Kavanozdaki Yapışkan Nasıl Çıkar, Yeni Takılan Camlardaki Etiketler Nasıl Çıkar, Kitap Üzerindeki Etiket Nasıl Çıkarılır, Araba Camındaki Yapışkan Nasıl Çıkar, Çıkmayan Etiketleri Çıkarma Yöntemleri

Camdan etiket naısl çıkarılır ile ilgili bilinmesi gereken yöntemleri siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Yapışkanlı etiket nasıl çıkarılır? hakkında pratik bilgilere sayfamızdan ulaşabilir vede öğrebilirsiniz. Araba camındaki yapışkan nasıl çıkar? hakkında bilgileri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Cam şişelerin üzerinde bulunan etiketleri çıkarmak bazen zor olabilmekte vede çıkarırken yapışkan izlerini geçirmek için oldukça uğraşılmaktadır. Şişeleri vede cam kavanozlar boşaldıktan sonra tekrar başka birşey için kullanmak için etiketlerini çıkarmak isteriz. Binbir farklı uğraşlar denesekte yine de etiketleri kusursuz bir şekilde çıkaramayız. Bazı yöntemler ile cam şişeler üzerindeki yapışkanlı etiketleri kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

CAM ŞİŞELER ÜZERİNDEN ETİKET ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Asetonu bir pamuğun üzerine dökün vede etiketin olduğı yere baskı uygulayarak oval şekilde hareketler ile üzerinde gezdirin. Sonra diş fırçası yardımı ile etiketi çıkarmaya çalışın vede göreceksiniz rahatlıkla etiketi çıkarabileceksiniz.

Temiz bezin üzerine vazelin yada yağ sürün. Etiketin üzerinde ise 5 yada 10 dakika kadar ovalayarak gezdirin daha sonra şişeyi sabun kullanarak su yardımı ile yıkayın. Göreceksiniz ki etiket kolaylıkla şişenin üzerinden çıkacak.

Etiketin üzerine fıstık ezmesini sürün vede fıstık ezmesinin sürülü olduğu bölgeye saç kurutma makinesi tutun. Kurutma makinesinin en sıcak ayarında olmasına özen gösterin. Yumuşak bezle etiketi silin, daha sonra ise elinizle hafif kazıyarak etiketi rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Camdan Etiket Nasıl Çıkarılır, yazımız da camdan etiket nasıl çıkarılır hakkında bilinmesi gereken yöntemleri hazırladık. Sizin de eğerki camdan etiket nasıl çıkarılır yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Camdan etiket nasıl çıkarılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kabak Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − five =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed