Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir?

Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir? Yıkandıkça Çeken Giyselere Ne Yapılır? Günümüz de en çok başımıza gelen giyselerin, küçülmesi vede daralması hakkında.

Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir? Yıkandıkça Çeken Giyselere Ne Yapılır?

Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir
Sayfa İçeriği: Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir, Yıkandıkça Çeken Giyselere Ne Yapılır, Daralan Giysileri Genişletme Yöntemleri, Daralan Giysiler Nasıl Genişletilir, Çeken Giyseleri Genişletme Çözümü, Daralan Giysilere Çözüm, Daralan Kazaklar, Yıkandıkça Çeken Kazaklar

Çeken giysiler nasıl genişletilir ile ilgili bilmeniz gereken yöntemler ile küçülen vede daralan giysilerinizi genişletebilirsiniz. Yıkandıkça çeken giyselere ne yapılır? hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sizde evde uygulayacağınız pratik yöntemler ile çeken giyseleri genişletebilirsiniz. Daralan giyselerin nasıl genişletileceğine dair tüm merak edilen püf noktaları sayfamızdan bulabilirsiniz.

Günlük hayatımız da giymiş olduğumuz bazı giysilerin yıkama koşullarına uyulmamasından yada yapısından dolayı boyutlarında çekmeler olmaktadır. Daralmış yada küçülmüş giysilerin nasıl genişletileceği hakkında bilmeniz gereken püf noktları sizler için yazımız da derledik. Sizde yazımızın devamında daralan giysileri genişletme yöntemleri öğrenebilirsiniz.

DARALAN GİYSİLERİ GENİŞLETME YÖNTEMLERİ

Evinizde bulunan leğenlerden birinin içine dörtte birine ılık su koyun vede içine saç kremi vede bebek şampuanı ilave edin. Giysilerinizi 12 saat boyunca bu karışımın içinde bekletin ve ensetme hareketleri uygulayın. Sonra suyunu hafif sıkarak kurumaya bırakın.

Bir kap içine ılık su koyarak içine saç kremi ilave edin vede giysilerinizi 20 dakika boyunca içinde bekletin. Eliniz ile normal boyuta gelene kadar esnetin. Sonrs suyunu sıkmadan asınız vede tamamen kurutun. Kazaklarınız da esnetme işlemi için sirke ilave ederek yapabilirsiniz.

Kova içine ılık su koyarak, çamaşır yumuşatıcı ilave edin. Çekmiş giysilerinizi bu suya 24 saat kadar bekletin sonra durulayın. Giysilerinizin suyunu sıkmadan güneşin altında kurutun.

Yarım litre yada bir litre suyun içine karbonat ekleyip, çözülmesini bekleyin. Elbiselerinizi yavaş şekilde suyun içerisinde esnetin vede bir saat kadar bekletin. Sonra bir yada yarım litre beyaz sirke ilave ederek yıkayın sonrada durulayın. Elbiselerinizi sıkmadan asıp kurutun.

Çeken Giysiler Nasıl Genişletilir, yazımız da çeken giysiler nasıl geçişletilir hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de çeken giysiler nasıl genişletilir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Çeken giysiler nasıl genişletilir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cilde İyi Gelen Besin Karışım Faydaları?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − one =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed