CTE 2018 İsteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları Nelerdir?

CTE 2018 isteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları Nelerdir? CTE 2018 isteğe bağlı personel atama başvuruları belli oldu…

CTE 2018 İsteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları Nelerdir?

CTE 2018 isteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları
Sayfa İçeriği: CTE 2018 isteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları, CTE, CTE 2018, CTE Atama, CTE Başvuru Şartları, CTE Atanma Talebinde Bulunmak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nün isteğe bağlı personel atama başvuru şartlarının belli olduğuna ilişki duyuruyu resmi sitesi üzerinden yapıldı. Merakla beklenen personel atama CTE 2018 başvuru şartları yazımısın devamında bulabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde resmi site üzerinden yapılan duyuru CTE 2018 yılı isteğe bağlı personel atama başvuru şartları duyurusu yapıldı. Atama ile ilgili planlama ilişkin duyuru www.cte.adalet.gov.tr sitesi üzerinden belirtildi.

Belirtilen duyurudaki detaylar aşağıda olduğu gibidir;

“2018 yılı isteğe bağlı yer değişiklikleri (kurum birinci ve ikinci müdürleri, denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcıları hariç) Norm ve Atama Sistemi (NAS) üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Ancak kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcılarının da taleplerini NAS üzerinden göndermeleri gerekmekte olup, söz konusu personelin atamaları manuel yapılacaktır. NAS üzerinden gönderilmeyen hiçbir talep dikkate alınmayacaktır.”

NAS’ın işleyis sistemi, kapsamda atanma talebinde bulunacak tüm personel vede işlemler adalet bakanlığı sistesinden öğrenilebilir. Sistemin işleyişi vede genel esaslar, mahallinde yapılması gereken işlemler, başvuruda aranacak şartlar tüm detayları ile adalet bakanlığı resmi sitesi üzerinden maddeler halinde öğrenmeniz mümkündür. Adalet bakanlığı resmi sitesine gitmek için. www.cte.adalet.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

CTE 2018 İSTEĞE BAĞLI PERSONEL ATAMA BAŞVURUSU

Gerekli cte atama talebinde bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz adalet bakanlığı resmi sitesi üzerinden talepte bulunabilirsiniz. CTE 2018 isteğe bağlı personel atama başvurusu şartlarını maddeler halinde okuyarak gerekli bilgileri öğrendikten sonra cte atama talebinde bulunabilirsiniz.

CTE ATANMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

CTE 2018 İsteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları sayfamızda hazırlamış olduğumuz cte 2018 isteğe bağlı personel atama başvuru şartları hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz. Cte isteğe bağlı personel atama başvuru şartları hakkında merak ettiklerinizi bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. CTE 2018 İsteğe Bağlı Personel Atama Başvuru Şartları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! 2 Nisan 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed