Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür?

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür? Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişler? Dar gelen ayakkabı genişletme yöntemi ile ilgili pratik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür? Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişler?

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür
Sayfa İçeriği: Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür

Dar gelen ayakkabı aslında her insanın başına gelen durumlardan biridir. Dar gelen ayakkabı genişletme yöntemlerini bir çok insan araştırmakta ve bilgi edinmektedir. Yazımızın içeriğin de dar gelen ayakkabı nasıl gelişler ve dar gelen ayakkabı büyütme ile ilgili bilgilere yer verdik. Son zamanlar da bir çok kişi tarafından merak konusu olan dar gelen ayakkabı genişletme yöntemlerini sayfamızdan yardım alarak öğrenebilirsiniz. Peki dar gelen ayakkabı nasıl büyütülür?

Dar gelen ayakkabı genişletmek aslında bazı yöntemlerden geçmektedir. Sizde bu pratik yöntemleri deneyerek kendi imkanlarınız doğrultusunda ayakkabınızı genişletebilirsiniz. Bu bilgiler oldukça basit ve her ayakkabı da deneyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum ise genişletme yaparken ayakkabıya zarar vermemektir. Dar ayakkabılar ayakta şişkinlik yaptığından, genişletilmek istenmektedir. O zaman sizde yazımızın içeriğinden bu konu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişler?

Dar Gelen Ayakkabı Genişletme Yöntemleri

Vuran ayakkabı kısmına elbise vatkası koyabilirsiniz. Vatka kayacak gibi olur ise çorabınızı vatka üzerine giyebilirsiniz. Vatkadan sonuç alınamaz ise kalın veya çift çorap ile vuran kısma pamuk koyabilirsiniz. Dar gelen ayakkabı için en iyi sonuç fazla çorap giyerek giymektir. Yeni aldığınız ayakkabı iki çift çorapla evin içinde giyilerek bir kaç saat kullana bilirsiniz. Yeni ayakkabınız ilk aldığınız da vuruyorsa genişletmek için ilk seferde ev içinde bilgisayar veya telefonla ilgilenirken giyebilirsiniz.

Dar Gelen Ayakkabı Genişletme
Dar Gelen Ayakkabı Genişletme

Ayakkabı genişletmek için patates’de kullanabilirsiniz. Bir kaç patatesi soyduktan sonra ayakkabının içine yerleştirin ve bir gün bekletin. Saç kurutma makinesi de ayakkabı genişletmekte bir diğer yöntemler arasında yer almaktadır. Kurutma makinesinin sıcaklığını 25/30 saniye ayakkabının içine tutarak genişletme sağlayabilirsiniz. Tüm yöntemler dışında en son çare ise ayakkabıyı, ayakkabıcıya vererek genişletme sağlayabilirsiniz. Ya da ayakkabınızı bir numara büyük bedenle değiştirebilirsiniz.

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür, dar gelen ayakkabıyı genişletmek aslında sanıldığı kadar zor bir durum değil. Sizler için hazırladığımız yöntemler sayesinde dar gelen ayakkabınızı genişlete bilirsiniz. Her ayakkabı da bu yöntemleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer sizin de dar gelen ayakkabı nasıl büyütülür, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Dar gelen ayakkabı nasıl büyütülür, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da dar gelen ayakkabı genişletme yöntemleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bio Keratin Gold Ne İşe Yarar?

2 thoughts on “Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Büyütülür?

  1. Her zaman aynı numara aldığım ayakkabı bir haftadır ayağımı sıkıyor ne yapabilirim? Dar gelen ayakkabı en kolay nasıl büyütülür? Yaz ayındada çok çorap giyme olayı biraz zor olur:))) Soğuk su torbasını denedim ama yine aynı başka yöntemler varsa yazarsınız iyi olur.

  2. merhaba yeni aldıgım ayakkabılar çok sıkıyor topuk yeride hep yara yapıyor nasıl genişler bu ayakkabı bilgilendirseniz beni biraz keşke arkadaşlar sizdede sıkıyor mu topuklu ayakkabılar yeni aldığınızda??? Her yeni aldıgımda bu sorunu yaşıyorum alırken sıkma yok uzun yürüdügümde sıkma yapıyor:((

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed