Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler

Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler Dersde Sıkılan Öğrenciler, ders sırasında öğrencilerin sınıfta anladığı şeyleri derledik.

Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler Dersde Sıkılan Öğrenciler

Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler
Sayfa İçeriği: Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler, Dersde Sıkılan Öğrenciler, Dersleri Parlak Olmayan Öğrenci, Dersleri Parlak Olmayan Öğrencinin Anlayacağı Şeyler, Okul Hayatında Başarısız Olan Öğrencinin Anlayacağı Şeyler, Okulda Başarız Olan Öğrencinin Anlayacağı Şeyler, Okul Hayatı

Okul hayatında bir çok öğrenci, derslerde bir çok şeyleri önceden anlamaktadır. Dersleri iyi olmayan öğrencilerin anladığı şeyler oldukça çoktur. Okul hayatında her öğrencinin başına gelebilen olaylar vardır. Bizlerde bu yazımızda dersleri kötü olanların anlayacağı şeyleri düzenledik. Dersleri parlak olmayan öğrencilerin anladığı şeyleri yazımızda bulabilirsiniz.

Dersleri parlak olmayan öğrencinin, öğretmeni gelmeden yada öğretmeni sınıfta iken anlayacağı şeyleri yazımızda derledik. Sizinde eğerki okul hayatınızda başınıza gelmiş, ilginç olayları bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her öğrencinin başına gelmiş olaylar elbet vardır. Yazımızın devamına giderek, dersleri kötü olan öğrencilerin anlayacağı şeylere ulaşabilirsiniz.

DERSLERİ PARLAK OLMAYAN ÖĞRENCİNİN ANLAYACAĞI ŞEYLER

Öğretmenin, sınıfa soru sorması kabus gibi gelir.
Karne günü geldiğinde, kaçacak delik aramak.
Arkadaşların için kurtarıcı bir örneksin.
Her zaman arka sıralara oturursun.
Sınav zamanı ilk önce sen yapıp, çıkarsın sınıftan.
Aileniz veli toplantısında herzaman aynı cümleleri duyar.
Sınavdan önceki akşam, hep aynı durumla karşılaşırsın.
Başka aileler için ibretlik örneksin.
Dersleriniz kötü diye haylaz sanılırsın.
Sınavdan çıktıktan sonra dalga geçilmesine alışırsın.
Sınavlardan gelecek notları hiç merak etmezsin.
40 yılın başı iyi not alsanız, suçlanırsın.

Okul hayatında bir çok kez karşılaşılan dersleri parlak olmayan öğrencilerin anlayacağı şeyleri hazırladık. Yukarda belirttiğimiz maddeler halinde, öğrenebilirsiniz. Sizinde eğerki bizlere okul yaşamınızda karşılaştığınız durumları yazabilirsiniz.

Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler hakkında dersleri kötü öğrencilerin anlayacağı şeyleri derledik. Eğerki sizinde dersleri kötü olanların anlayacağı şeyler yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Dersleri Kötü Olanların Anlayacağı Şeyler sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel ilginç bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Banyoda İdrar Yapmak Zararlı Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed