Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma

Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma Pratik Yöntem, yazımız da siz değerli dostlarımız için diş macunu sayesinde spor ayakkabı temizleme

Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma Pratik Yöntem

Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma
Sayfa İçeriği: Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma, Pratik Yöntem, Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma Pratik Yöntem, Diş Macunu İle Beyaz Spor Ayakkabı Temizleme, Diş Macunu İle Beyaz Kumaş Ayakkabı Nasıl Temizlenir, Diş Macunu İle Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir, Diş Macunu İle Beyaz Spor Ayakkabı Temizleme Yöntemi, Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir, Sararan Beyaz Ayakkabı Nasıl Beyazlatılır

SPOR AYAKKABI İLE KUMAŞ AYAKKABI TEMİZLEME YÖNTEMİ

Günlük hayatımız da gerektiğinde spor yaparken giydiğimiz beyaz spor ayakkabı temizliği nasıl yapılır yada beyaz kumaş ayakkabı temizliği nasıl olur sorularını insanlar bir çok kez araştırmıştır. Bizlerde bu yazımız da siz değerli kullanıcılarımıza diş macunu sayesinde beyaz spor ayakkabı vede beyaz kumaş ayakkabı temizliği hakkında bilgileri hazırladık.

Sararmış beyaz ayakkabılarınızı nasıl beyazlatılacağı hakkında bilginiz yoksa, yazımızın devamını takip ederek yöntemleri öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz diş macunu sayesinde artık beyaz spor ayakkabılarınız vede beyaz kumaş ayakkabılarınızı sararmış renkten kurtaracaksınız. Evde kendiniz hazırlayacağınız pratik yöntem sayesinde artık ayakkabılarınızı temizleyebileceksiniz. Sürekli olarak giymiş olduğunuz ayakkabıyı, kirlendikten sonra nasıl giyeceğinizi düşünürken, bu ayakkabıların temizliğini nasıl yapacağınızı araştırırken bu sorundan kurtulmanız mümkün. Biliyorsanız ki en çok kir çeken renk, beyazdır. O yüzden ayakkabılarınızı temizlerken sabırlı olmalı vede düzenli şekilde temizlemelisiniz. Sabırla, uğraşırsanız ayakkabılarınızın temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmayın ki beyaz spor ayakkabı vede beyaz kumaş ayakkabı en kolay temizlenenler arasındadır. Giymiş olduğunuz beyaz renk ayakkabılarınızı elde yahut makinede kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Yıkamaya geçmeden tabikide yapmanız gereken tek şey bağıcıklarını sökük, ayakkabılarınızı birbirine vurmanız vede bulunan tüm kirleri vede toz, toprakları dökmektir. Daha sonra ise bir kaç evde uygulayacağınız yöntem sayesinde beyaz spor ayakkabılarınızı vede beyaz kumuş ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz.

DİŞ MACUNU İLE BEYAZ SPOR AYAKKABI TEMİZLEME YÖNTEMİ

DİŞ MACUNU İLE BEYAZ SPOR AYAKKABI NASIL TEMİZLENİR?

DİŞ MACUNU İLE BEYAZ KUMAŞ AYAKKABI NASIL TEMİZLENİR?

Öncelikle yapmanız gereken 2 tatlı kaşığı, çamaşır deterjanını ufak bir kase ile birlikte ılık suya koyunuz. Daha sonra kase içinde köpürüne kadar karıştırın, ayakkabılarınızın bağcığını çıkardıktan sonra ise bu karışımın içine batırınız. Ayakkabılarınız bu karışım içinde 10 ile 15 dakka arası dursun. Daha sonra bir diş fırçası yardımıyla ise ayakkabınızın bağcıklarındaki kirleri çıkarın. Bağcıkları bir yere asıp, kurumaya bırakın. Bağcıklardan sonra ise, diş fırcanıza biraz, diş macunu sıkarak, ayakkabılarınızı fırçalayın. İyice temizledikten sonra ayakkabınızın her yerindeki kirlere diş macunu işlemini uyguladıktan sonra 15 dakka bekletin. Ayakkabılarınızı su ile güzelce durulayın. Diş macunu kalıntıları komple gitsin. En son işlem ise havlu yardımı ile diş macunu izlerini ayakkabı üzerinden temizleyip, ayakkabınızın üzerinde ki fazla suyu akıtın.

Diş Macunu Sayesinde Beyaz Spor Ayakkabı Beyazlatma hakkında pratik yöntemi evde uygulayarak beyaz spor ayakkabılarınızı vede beyaz kumaş ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Diş macunu sayesinde beyaz spor ayakkabı beyazlatma yöntemini yazımız da bulabilir vede arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Lejyoner Hastalığı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed