Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın

Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın Canınızı En Çok Yakan Şey, bazen insanlar neyin canını yaktığını anlamamakta. Yaşamlarında okadar değşiklikler oldukça.

Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın Canınızı En Çok Yakan Şey

Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın
Sayfa İçeriği: Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın, Canınızı En Çok Yakan Şey, Düşünce Hakkında, Kendini Değersiz Görmek, İnanç Sistemi, Can Acıması, Acımasız Olmak

Bazen düşünceleriniz canınızı çok yakabilir. Böle bir durumda ise, canınızı yakan şeyler için kendinize söyleyebileceğiniz harika bir cümle söylemeniz vede gerçekliği birçok şeyden etkili olarak daha yüksek seviyededir. Bazen insanlar canının en çok neyin yaktığını bilmemektedir. Genel sorularda ise, aşk acısı olarak söylenmektedir. Aslında aşk acısından daha büyük, daha yıkan şeylerin olduğunu unutmamak lazım. Sağlığın, aşktan daha büyük olduğunu vede daha önemli birşey olduğunu akıldan çıkarmamak gerek.

Bazen insan kendini çok değersiz görebilmektedir. Her seviyede insanın yaşadığı sorunlarda, yaşam kalitesini etkilemektedir. Her aydınlanmış insanlar bile bazen belli seviyede bu duruma düşebilmektedir. Her insanın yaşadığı şey hayatının belli döneminde acını acıtan şeyler. Hiç bir zaman dengeli olamıyorsanız karar verirken, iyi seçimler yapılması gerektiğini unutmamak gerek.

DÜŞÜNCE İNANÇ SİSTEMİDİR

Düşünce aslında inanç sistemi olarak devreye girmektedir. Bazen bu gibi durumlar döner vede bazı hallerde ise can acıması olarak görünebilir. Acımasız olmak da, neredeyse her negatif düşüncenin kendisi vede doğasıdır. İnsanlar kendini değersiz görerek, hayatının her köşesinde etkili olmuş insanların negatif düşüncelerle sarılması gibi anormallik aynı değildir. Acımasız olmak kendinize birşey kazandırmaz. Daha çok bir çok şeyleri kaybedersiniz. O yüzden kendiniz hakkında acımasız olmak size katkı sağlamayacaktır. Size daha çok kötü bir sarsıntı vede aşağı inmenize neden olacaktır. İnanç sistemi ile vasıta gibi hayatınızın algı sistemini oluşturduğunuzu vede algınızında tüm hayatınızı deneyimleme türü olduğunu unutmayın. Can acıması yerine, kendinize güzel şeyler hissettirecek aktiviteler yaratmayı denemek, huzura doğru gitmeyi seçmek en doğrusudur. Bu gibi durumları kendinize hatırlatmak vede güçlü bir cümleden yardım almakta sizin için doğru seçimdir. İşte bu yalnızca bir düşünce. Her ne hakkında düşünüyorsanız vede kendi inanç sisteminizi seçiyorsanız kendinize bunu sorun vede hatırlatın. Düşündüğünüz olay sadece bir düşüncedir. O kadar da gerçek ve canınızı yakacak güçte, değildir. Unumatmayın düşüncenizi değiştirecek bir çok yollar bulunmakta, adım adım değişik düşüncelere geçebilir kendinizin iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz.

Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın hakkında canınızı en çok yakan şey düşünceniz olabileceği derledik. Sizde eğerki düşünceleriniz canınızı yakmasın yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Eğerki sizinde canınızı en çok yakan şey başka birşey ise bize yazabilirsiniz. Düşünceleriniz Canınızı Yakmasın sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel ilginç bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boeing 2020 Yılında Yeni Uçakları Gökyüzünde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed