E-Devlet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

E-Devlet Abonelik iptali Nasıl Yapılır? E-Devlet Abonelik Fesih İşlemleri, E-devlet abonelik iptal işlemleri için yapılması gerekenler yazımızda.

E-Devlet Abonelik İptali Nasıl Yapılır? E-Devlet Abonelik Fesih İşlemleri

E-Devlet Abonelik iptali Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: E-Devlet Abonelik iptali Nasıl Yapılır

Günümüz de nerede ise bir çok insanı uğraştıran ve çile haline sokan kablo tv, internet, sabit ya da mobil telefon abonelik iptal işlemleri artık tek yoldan halledilecek. BTK tarafından yapılan düzenleme kapsamın da abone sayısı 200 binin üzerin de olan elektronik haberleşme işletmecilerinin hizmetlerine ait aboneliklerin iptal artık e-devlet üzerinden yapılabilecek. Yazımızın içeriğin de ise siz değerli dostlarımız için e-devlet abonelik iptali ve e-devlet abonelik fesih işlemlerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Siz de yazımızın devamına giderek e-devlet abonelik iptal işlemleri için yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. Peki E-devlet abonelik iptali nasıl yapılır?

E-devlet üzerinden abonelik fesih başvurusu kapsamın da digiturk, superonline, d-smart, tt mobil, millenicom, ttnet, turknet, turkcell, turksat, vodefone, vodefone net servislerin abonelikleri için fesih başvuruları e-devlet üzerinden online olarak yapılmaktadır. E-devlet üzerinden gerçekleştirilen iptal başvurunun ardından 24 saat içinde hizmete ilişkin ücretlendirme, hizmet sağlayıcı tarafından durdurulacaktır. Böylelikle internet, mobil telefon, sabit telefon vede kablo tv aboneleri, aboneliğini iptal ettirmek istediğin de, hizmet aldığı işletmeciye yazılı dilekçe ile başvurmak, faks çekmek gibi işlemler ile uğraşmadan e-devlet üzerinden abonelik iptal başvurusunu yapmış olacak. Sizde yazımızın devamından e-devlet abonelik fesih işlemlerini bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Abonelik İptal İşlemleri İçin Yapılması Gerekenler

E-Devlet Abonelik İptali

Aboneliklerinizi kontrol ediniz.
Kişisel bilgilerinizi doğrulayın.
Feshetmek istediğiniz aboneliğinizi seçin.
Fesih başvuru nedeninizi doldurun.
Abonelik fesih belgesini imzalayın.
Fesih işleminizi tammalayın.

E-Devlet Abonelik Fesih İşlemleri
E-Devlet Abonelik Fesih İşlemleri

E-DEVLET ABONELİK FESİH İŞLEMİ İÇİN TIKLA!

Abonelik fesih başvurusu hizmetini kullanabilmeniz için öncelikle, abonelik iptali başvurusu yapabilmeniz için e-devlet’e yüksek güvenlikli kimlik doğruma yöntemlerinden birisiyle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerin güvenliği vede işlemin hukuken geçerli olabilmesi adına kullanıcıların, Elektronik imza, mobil imza, T.C. Kimlik kartı ya da banka kimlik doğrulama yöntemlerinden birini kullanarak e-devlet’e giriş yapması gerekmektedir. E-devlet üzerine şifreniz ile giriş yapmanız, bu yeni hizmete erişebilmeniz için henüz yeterli değildir.

E-Devlet Abonelik İptali Nasıl Yapılır, e-devlet üzerinden yapılan abonelik fesih işlemleri, işletmeciler abonelerin nakli, devri, hat dondurma gibi talepleri var ise, e-devlet üzerinden fesih başvurusu gelmesi halinde bu başvuruyu yerine getirmekle de yükümlü olacaklar. Eğer sizin de e-devlet abonelik iptali nasıl yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. E-devlet abonelik iptali nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da e-devlet abonelik iptali yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çikolata Rendelemenin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed