En İlginç Psikolojik Hastalıklar

En ilginç Psikolojik Hastalıklar Ruhsal Hastalıklar Ve Pozitif Yönleri, Yıllardır negatif yönleri ile ele alınan, ruhsal hastalıklar…

En İlginç Psikolojik Hastalıklar Ruhsal Hastalıklar Ve Pozitif Yönleri

En ilginç Psikolojik Hastalıklar
Sayfa İçeriği: En İlginç Psikolojik Hastalıklar, İlginç Psikolojik Hastalıklar, Ruhsal Hastalıklar Ve Pozitif Yönleri, En Yaygın Olarak Görülen Psikolojik Hastalıklar, Ruhsal Hastalıklar İsimleri, En Tehlikeli Psikolojik Hastalıklar, Ruh Hastalıkları Çeşitleri, Psikoloji Bozukluğu Nasıl Anlaşılır

Yıllardır negatif yönleri ile ele alınan, ruhsal hastalıklar diğer tarafta olumlu yönleri de bulunmaktadır. Ruhsal hastalıklar, insan üstü bir çok güçleri bulunan özellikler de katabilen hastalıklar dahi bulunmaktadır. Olağanüstü güçler ile ilgili bilinmesi gerekenleri yazımızda siz değerli dostlar için hazırladık. Sizde ruhsal hastalıkların insanlara katabileceği güçleri yazımız da öğrenebilirsiniz. Dissosiyatif kimlik bozukluğu, filmlerde vede televizyonlarda saldırgan yönleri ile bilinmektedir. Filmlerde bu hastalığa sahip insanların kimlikleri ayrı olmaktadır vede kendi etraflarında bir dünya oluşturmaktadırlar. Aynı zamanda ise, kötü tecrübeleri vede duyguları da hasır altı etmektedir.

Anksiyete hastaları vede kelime ezberi arasında ilişki tespiti yapıldı. Her katılımcıya 320 kelimelik bir liste verilirken bunların 140 tanesi anlamsız olarak 280 kelimesi tekrar edilirken, iki grup da kelimeler hatırlama olarak pozitif sonuçlar sergiledi. OKB’si olan insanlar kelimeleri daha hızlı vede daha isbetli olarak hatırladı.

İLGİNÇ PSİKOLOJİK HASTALIKLAR

Obsesif kompulsif bozukluk.
Dissoyatif kimlik bozukluğu.
Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu.
Bipolar bozukluğu.
Psikotik bozukluklar.
Anksiyete.
Tourette Sendromu.
Depresyon.
Otizm.

Bu gibi ilginç psikolojik hastalıklar, dünyanın en şaşırtıcı vede nadir görülen ruhsal hastalıkları olarak bilinmektedir. İnsanlara garip gelebilir. Hiç duyulmamışta olabilir ama az bilinen psikolojik rahatsızları bilmeyenler de artık öğrenebilecekler. Bu gibi ruhsal hastalıkların bir çok pozitif yönleri de bulunmaktadır.

EN YAYGIN OLARAK GÖRÜLEN PSİKOLOJİK HASTALIKLAR

Cinsel problemler.
Bağımlılıklar.
Anksiyete.
Duygudurum bozuklukları.
Kişilik bozukları.
Yeme bozuklukları.

En İlginç Psikolojik Hastalıklar, hakkında merak edilenler vede bilmeniz gerekenleri yazımız da hazırladık. Sizin de en ilginç psikolojik hastalıklar hakkında bilgiler öğrenmenize yardımcı olacak en yaygın olarak görülen psikolojik hastalıkları öğrenebilirsiniz. Eğerki en ilginç psikolojik hastalıklar yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. En ilginç psikolojik hastalıklar sayfamızı arkadaşlarınızın da haberi olması için onlarla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Dişler Fırçalanmazsa Neler Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed