Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir?

Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir? Buzdolabı Temizliği, Ev temizliğinde yapılacak püf noktaları siz değerli dostlarımız için derledik.

Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir? Buzdolabı Temizliği

Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir, Buzdolabı Temizliği, Evde Ulaşılmayan Yerlerin Temizliğinde Yapılması Gerekenler, Evde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir, Kanepe Temizliği, Koltuk Temizliği, Ev Temizliğinde Yapılacak Püf Noktalar

Ev temizliğinde ulaşılmayan yerler nasıl temizlenir, ile ilgili bilinmesi gereken bazı pratik yöntemleri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Buzdolabı temizliği ve koltuk temizliği hakkında kolay pratik yöntemleri yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Sizde evde ulaşılmayan yerler için temizlik yöntemlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Peki ev temizliğinde ulaşılmayan yerler nasıl temizlenir? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ev temizliğinde en güç olan şey, ağır eşyaların kaldırılmasıdır. Bu eşyaların kaldırılması güç olduğundan temizliği de oldukça zordur. Musluk takımları, pencere kenarları gibi bir çok ev eşyasının da temizlik söz konusu olduğu için zor bir temizlik süreci haline dönüşmektedir. Siz değerli dostlarımız için evinizde ulaşılmayan yerlerin temizliği için yapmanız gerekenleri sıraladık.

EVDE ULAŞILMAYAN YERLERİN TEMİZLİĞİNDE YAPILMASI GEREKENLER

EVDE ULAŞILMAYAN YERLER NASIL TEMİZLENİR?

Buzdolabınız ya da benzeri eşyalarınız metal yapıya sahip ise tıraş köpüğünü temiz bir beze sıkarak temizliğini yapabilirsiniz.

Kanepe ya da koltukların arkasındaki tozları almak için uzun bir sopanın ucuna ıslak bezi takın. Temizliğini yapmak istediğiniz alanların üzerinde gezdirin.

Tuvalet içinde oluşan siyah pis lekeler için sirke en ideal yöntemdir. Bir kağıt havluyu sirke ile ıslatarak, tuvaletin iç kısımlarına koyun. En az bir saat arası bekleyin ve bu sayede koku ile leke gidecektir.

Evinizdeki tablo, perde kepenkleri ya da avize gibi eşyaları pamuklu yapıdaki bir çorabı elinize geçirerek temizliği yapabilirsiniz.

Kanepe ya da koltuk arasındaki pislikleri ıslak mendil yardımı ile temizleyebilirsiniz. Ucu kesin bir tahta parçasına ıslak mendili dolayarak da bu işlemi yapabilirsiniz. Eğer eviniz de fırça varsa bu temizliği fırça yardımıyla da yapabilirsiniz.

Toz vede kirin en çok biriktiği yer pencere aralarıdır. Karbonat, sirke karışımı ile bu pislikleri temizleyebilirsiniz. Diş fırçası kullanarak temizleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Ulaşılmayan Yerler Nasıl Temizlenir, yazımız da hazırladığımız ev temizliğinde ulaşılmayan yerlerin temizliği hakkında önerileri bulabilirsiniz. Sizin de eğer ki ev temizliğinde ulaşılmayan yerler nasıl temizlenir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ev temizliğinde ulaşılmayan yerler nasıl temizlenir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak onları da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Saç Kabarması Nasıl Önlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − five =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed