Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar?

Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar? Fincandaki Lekeleri Çıkarma Önerileri, Ev hanımlarının fincandaki lekelerin çıkmamasından şikayetçi, leke çıkarma önerileri.

Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar? Fincandaki Lekeleri Çıkarma Önerileri

Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar, Fincandaki Lekeleri Çıkarma Önerileri, Fincandaki Kahve ve Çay Lekelerini Çıkarma Yöntemleri, Fincandaki Lekeler, Fincandaki Çay Lekelesi, Fincandaki Kahve Lekesi, Kupadaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar, Kupadaki Kahve Lekesi Nasıl Çıkar, İnatçı Kahve Lekesi Nasıl Çıkar, Beyaz Bardakta Kahve Lekesi Nasıl Çıkar, Beyaz Bardakta Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Fincandaki lekeler nasıl çıkar hakkında ev hanımları için pratik önerileri vede fincandaki lekeleri çıkarma önerilerini yazımız da bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız yazımız da fincandaki lekeler vede kupadaki çay ve kahve lekelerini çıkarma yöntemlerini hazırladık. Sizde eğerki fincanlarda oluşan çıkmayan lekelerden şikayetçi iseniz yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz.

Kupa bardaklarda vede fincanlardaki inatçı lekeler çok iyi yıkansada kalabilmektedir. Fincanların üzerinde bulunan kahve vede çay lekelerini çıkarmak için pratik önerilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. İş yerinde vede evde ev hanımlarının karşılaştığı sorunlardan birisi de şeffaf ve beyaz olan bazı fincanlarda yapısından dolayı kahve vede çay leke izleri kalmaktadır. Bu tür inantçı lekeleri çıkarabilmek için yapmanız gereken bazı yöntemler bulunmaktadır. İnatçı lekeleri çıkarmak için uygulayabileceğiniz yöntemleri sizler için yazımız da derledik.

FİNCANDAKİ KAHVE VE ÇAY LEKELERİNİ ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Fincanlarınız da lekele kalmasını istemiyorsanız, kahvenizi vede çayınızı içtikten sonra bardağın içine hemen kaynar su koyup bekletin.

Lekeli fincanınızın içine kaynar su boşaltın. Daha sonra içine limon suyu sıkarak 5 dakika kadar bekletin, daha sonra ise kullanmadığınız diş fırçası yardımı ile içini güzelce temizleyin.

Çamaşır suyunu çok az sulandırın vede lekeli fincanın bulunduğu bölgelere diş fırçası yardımı ile sürün. 5 Dakika beklettikten sonra fincanınızı güzelce durulayın.

Kaynatmış olduğunuz suyun içine 1 tatlı kaşığı karbonat ekleyin vede 5 dakika kadar bekletin. Sert uçlu diş fırçası yardımı ile lekele fincanınızı güzelce temizleyip, sonra durulayın.

Kaynatmış olduğunuz suyu lekeli fincanınızın içine boşaltın. Daha sonra içine beyaz sirke yada elma sirkesi damlatın sonra diş fırçası yardımı ile yada sünger ile güzelce temizleyip durulayın.

Fincandaki Lekeler Nasıl Çıkar, yazımız da ev hanımları için fincandaki inatçı lekeler için pratik bilgileri hazırladık. Eğerki sizin de fincandaki lekeler nasıl çıkar yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Fincandaki lekeler nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed