Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın?

Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın? Kalbimle Geldim Huzuruna, seslenişlerim olurmusun yüreğim de, acılarıma ortak sırdaş…

Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın? Kalbimle Geldim Huzuruna

Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın
Sayfa İçeriği: Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın, Kalbimle Geldim Huzuruna, Sende Bırakıp Gideceksen Girme Kalbime, Kalbe Sesleniş Sözleri Kalbe Girme Sözleri, Anlam Dolu Kalp Sözleri, Bırakıp Gitme Sözleri, Kalbine Emanet Sözleri

Kalbimi kalbine emanet etsem bakarmısın, yüreğinle seslenirmisin yüreğime amansız acılarımın sırdaşı olabilirmisin benimle bir ömür. Kalbimle geldim huzuruna, seni senden istemeye. Yalnızlık rıhtımı gibi, sessiz sedasız kuytuluklardayım. Nedensiz olan sevda denizin de yüzerken, kalbimi emanet ettim sana bakarmısın? Gidenler hep bir iz bıraktı, gelenler ise birgün amansız gitti. Sen de gidenlerdenmisin yoksa kalanlardanmısın?

Uzak diyarlara gidelim, yüzümüzün asılmayacağı güleceğimiz diyarlara. Seni kendimle barışık yaşamak için kalbinde sabahlamak istiyorum. Kokmak istemediğim senden, izlerini sürmek istiyorum aşkın. Aşkı senle tatmak, seninle yaşamak dünyanın en güzel anları olsa gerek. Kalbimi kalbine emanet ediyorum, kırma olur mu? Yine ağlayışlarını dinle ama her zaman dinle. Gideceksen birgün sevgini alıp, geçmişten iz bırakmadan git. Eğerki gerçekten sevmeyeceksen, başlama sevgi yoluna sevdalara.

SENDE BIRAKIP GİDECEKSEN GİRME KALBİME

Kalbe girmek, onu yaşatmak demekse, sende bırakıp gideceksen girme kalbime sevginle. Seviyorum diyerek diğer insanlar gibi kandırma, kandırmaya çalışma. Birgün başka, birgün değişik olma nasılsan öyle gel bana. Sevginin düzenliğinle yıllarını katarak, ömürlük dolu gel. Kopmayalım, hep kenetlenerim birbirimeze, kalbime kalbin gibi bak, birgün kalbine ihtiyaç olursa mutluluk ağacı gibi açacaktır, kalbinin derinliklerinde. Seni seven bir tek kalbim senden başkasını da görmeyecektir.

Kalbimi Kalbine Emanet Etsem Bakarmısın, bilmem ama seni sevdiğim kadar kimseyi sevmedim bu hayat da. Uğruna değiştiremediğim herşeyi bırakıp, kalbimle geldim kalbine. Kalbime iyi bak olur mu? Yok olmak için seninle herşeye varım, ben sende kayboldum, sende bittim. Seni severken, hayatı daha huzurlu vede mutlu yaşamaktayım. Sana yazdığım gibi hiç birşey beni mutlu etmiyor, sen bende kaldın, ben sende kaldım o yüzden kalbimi kalbine emanet ettim, ona iyi bak olurmu?

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çocuklar Günde Kaç Litre Su İçmeli?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed