French Press Nasıl Kullanılır?

French Press Nasıl Kullanılır? French Press Nedir? French press demliği son günlerde kahve yapıcıları için göz kamaştırmaktadır.

French Press Nasıl Kullanılır? French Press Nedir?

French Press Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: French Press Nasıl Kullanılır, French Press Nedir, French Press Kullanmanın Püf Noktaları, French Press Yapımı, French Press Fiyatları, French Press Kahve, French Press Hangi Ülkeden İthal Edilmiştir, French Press Hangi Ülkede Üretilmiştir

French press nasıl kullanılır hakkında bilinmesi gerekenleri vede french press nedir? ile ilgili tüm merak edilenleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sizde french press hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamından ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Son günler de kahve yapıcılarının tercih ettiği french press demliği kahvenin tadına lezzet katmaktadır. Peki french press nasıl kullanılır?

1932 yılın da italyanlar tarafından üretilen french press demliği, fransızlar sayesinde günümüze kadar popülerliğini koruyarak tercih olmuştur. Sayfamız dan french press ile ilgili tüm merak ettiklerinizi yazımızda sizler için derledik. French press demliğini kullanmanın püf noktalarını sizler için hazırladık.

FRENCH PRESS KULLANMANIN PÜF NOKTALARI

Kupa bardağı kadar suyu kaynatın. Kaynatmış olduğunuz suyu 45 saniye kadar dinlendirin. French press demliğine kendi ölçeğinizle 1 ölçek kahve, tatlı kaşığı ile iki kaşık kahve ilave edin. Dinlendirmiş olduğunuz suyu french press’in üzerine koymuş olduğunuz kahvenin üzerine dökün. Tahta kaşık yardımı ile hafif şekilde kahvenizi karıştırın. 5 dakika kadar kahvenizin su ile karışmasını bekleyin. Daha sonra french press’in çubuğunu orta seviyeye gelecek kadar indirin. Orta seviyede kalan kahvenizi french press makinesinin içinde 2 dakika kadar bekletin. Sonra tekrar aşağıya ittirip sonuna kadar bastırın. Daha sonra kupa bardağınızın içine yavaş şekilde dökün.

French press ile kullanacağınız kaynamış suyu 45 saniye kadar bekletirseniz, kahvenin üzerine döktüğünüz zaman suyun kahveyi yakmasını vede acı bir tadın açığa çıkmasını önlemiş olursunuz.

French Press Nasıl Kullanılır, yazımız da french press hakkında bilmeniz gereken püf noktaları bulabilirsiniz. Sizin de french press nasıl kullanılır yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. French press nasıl kullanılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla ile paylaşarak sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed