Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir?

Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir? Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır? Günümüz de bir çok çeşit parfüm bulunmakta, orjinal parfüm anlama yöntemleri…

Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir? Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır?

Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir
Sayfa İçeriği: Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir, Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır, Parfümlerin Orjinal Olup Olmadığını Anlama Yöntemleri, Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır, Sahte Parfüm Anlama, Parfümü Anlamanın Yolları, Orjinal Parfüm Nasıl Anlaşılır, Sahte Parfüm Nasıl Fark Edilir, Orjinal Parfümü Anlamanın Yolları

Sahte parfümleri anlamanın yolları nelerdir yazımız da insanların, sahte parfüm nasıl anlaşılır? hakkında bilgi sahibi olmaları için yazımız da detaylı olarak hazırladık. Sahte parfüm anlama yöntemlerini sizler için yazımızın devamında derledik. Sizde sahte parfümleri kolaylıkla anlayacak vede orjinal parfüm olmadığını sezebileceksiniz. Günümüz de okadar çok parfüm çeşiti bulunmakta ki, hangi parfümün orjinal olduğunu anlamak oldukça zor… Parfümlerin orjinal olup, olmadığını anlamanın en pratik vede kolay yollarını sizler için yazımız da derledik.

Her parfümün orjinal yada sahte olduğunu anlamak aslında sanıldığı kadar da zor değildir. İnsanlar her zaman güzel koku için çeşit çeşit parfüm denemekte, peki bu parfümlerin sahte olup, olmadığını anlamaları için neler yapmalı? Almış olduğunuz parfümlerin sahte olup, olmadığını ayırt etmeniz için bilmeniz gereken bir kaç pratik yöntemler bulunmaktadır. Sizler için bu pratik önerileri yazımız da hazırladıl.

PARFÜMLERİN ORJİNAL OLUP OLMADIĞINI ANLAMA YÖNTEMLERİ

Orjinal parfüm, şişelerin de vede kapaklarında pürüz görülmez. Kutusu, şişesi, kapağı vede ambalajı yani parfümün herşeyi düzgün bir şekilde kesilmiş vede yapıştırılmıştır.

Ünlü markalar, parfümlerinde fazla renklendirici asla kullanmazlar vede çoğunlukla orjinal parfümlerin rengi soluktur. Canlı renkte olan parfümlerin sahte olma ihtimali yüksektir.

Orjinal parfümlerde seri numaraları hem şişe üzerinde, hemde kutularda yer almaktadır.

Orjinal parfümün kutusunun etrafında yer alan şeffaf ambalajı kusursuz bir şekilde geçirilmiştir. Ambalajda herhangi bir deforme gibi belirtiler gözünüze çarparsa sahte olmasından şüphelenebilirsiniz.

Parfümlerin kutu altında bulunan altın renkli yuvarlağa dikkat ediniz. Orjinal parfümler de siyah ok sağ tarafa doğru altın renkli ok ise sol tarafa doğru bakar. Beğendiğiniz alacağınız parfüm altındaki oklar bu şekilde değilse sahte olma olasılığı yüksektir.

Gerçek parfümlerin kutuları, parfüm şişelerinin hasar görmemesi için beyaz kartondan yapılmaktadır. Düzensiz yada farklı renkte olan karton parfümlerin sahte olma olasılığı vardır.

Sahte Parfümleri Anlamanın Yolları Nelerdir yazımız da sahte parfüm anlama yöntemlerini sizler için hazırladık. Eğerki sizin de sahte parfümleri anlamanın yolları nelerdir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sahte parfümleri anlamanın yolları nelerdir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebeklerde Erken Uyanma Sorunu Nedenleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed