Geç Kalan İnsanların Yaşadığı 12 Sorun

Geç Kalan insanların Yaşadığı 12 Sorun, hakkında sizlere bu yazımızda güzel bilgiler sunmak istiyoruz. Bilmediğiniz şeyleri öğrenmek için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Her insan işe geç kalmıştır, geç kaldığında ise yaşadığı onca sorun vardır. Biz bu sorunlardan sadece 12 tanesini ele aldık.

Geç Kalan İnsanların Yaşadığı 12 Sorun peki, neden 12 sorunu ele aldık, bunada açıklık getirelim hemen, aslında her sorunu yazarsak sayfalar yetmez sadece sık sık karşılaşılan sorunları sizlerle paylaşacaz…

Geç Kalan İnsanların Yaşadığı 12 Sorun

Geç-kalma-sorunu

İnsanların Geç Kaldığında Yaşadığı Sorunlar?

1. Önemli Şeyleri Kaçırınca çok üzülürsünüz… Aslında bu sorun genellikle sabah sınava girecek öğrenciler için geçerlidir yahut bir toplantıya yetişecek çalışanlar için.

2. Başkasının işe alınıp geç kaldığını düşünerek, kendinizi sorumsuz biri gibi görmeniz… Bu sorunda iş hayatınızda aslında birisini sizden yüksek üst düzeye çıkardıklarında başınıza gelmektedir.

3. Hayatının pişmanlıklarla dolu olduğunu uyandığında anlaman… Geç saatlere kadar arkadaşlarınla takılan insanlarda görülen bir durumdur buda sabah kalkamama vede her işe geç kalma sorunudur.

4. İşe geç kaldığında mazeret bulmakta her zaman zorlanırsın… Aslında bu sorun en zor sorunlardan bitanesi, işe geç kaldığın zaman patron aradığı an ne mazeret bulacağını bilmemek en zor sorunlar arasındadır.

5. Trafiğin sıkışık olması vede bunaltıcı olması sizin için artık daha büyük iskencedir… Hem işe geç kalırsınız, hemde trafiğin yoğunluğu ile bu sorun size başlı başına dert olduğunu görürsünüz. Aslında işinize her zaman erken kalmak yada işiniz olduğunda biraz erken gitmeniz daha mantıklı sorunlar üst üstte gelmesini istemiyorsanız.

6. Geç kaldığınızda sizinle dalga geçilmesine alışmanız… İş yerine geç kaldığınızda arkadaşınız sizinle dalga geçmesine alışmanız başlı başına sorun.

7. Hayatınızda daha dakik birinin olması, sizi fazla acı çekmeye neden sayar… Bu sorun genellikle sevgililer arasında olmaktadır aslında, sevgililer buluşacakları zaman dakik olmalarını istemektedir, bu sorun genellikle bayanlarda görünmektedir vede erkeklerin daha hızlı olmalarını istemektedirler, onun için 5 dakkada, 10 dakkada geç kalsanız yandınız.

8. Geç kalmak için gerçek mazeretin olduğunda kimse inanmaz… Arkadaşlarınız arasında olan bir sorun aslında mazeretiniz, gerçek ama bir türlü onları inandıramazsınız.

9. Başkalarının planlarını alt-üst etmen en büyük korkunuzdur… Eğerki, bi yere gitmek için plan yaptınız vede zamanında hazır olmadıysanız yandınız işte bu sorun tam sizi anlatmaktadır. Çok dikkatli olmanız lazım.

10. Bir yere zamanında gittiğinizde herkes şaşırır… İş ortamında arkadaşlar arasında olan bir sorundur. Gözlerine inanamazlar, sizi orda erken gördüklerinde.

11. “Adın çıkacağına, canın çıksın” lafıda tam size göre aslında… Buluşma saatine erken gelmeyip bir sürü laf anlatan vede erken geldiğini söyleyen türler sorunudur.

12. Ne kadar zorlarsanız, okadar geç kalırsınız Geceleri uyumayıp geç saatlere kadar oturup daha sonra sabahta işe geç gidip arkadaşlarına, geceleri uyuyamamasını hastalığa bağlayan vede birşey olduğunu söyleyen sorunlardan. En çok görülen, en çok yaygın olan sorun tipidir.

Geç Kalan İnsanların Yaşadığı 12 Sorun

Bu yazımızda size, geç kalan insanların yaşadığı 12 sorunu maddeler halinde anlatmaya çalıştık, günümüzde sık sık görülen sorunlar aslında ufak tefek görünsede insanların yaşamlarını oldukça derinden etkilemektedir. Bu sorunlara maruz kalmamak için vede sağlığınızın bozulmama durumu için saatinde yatıp, saatinde kalkmanız sizin için doğru olacaktır.

Sizlerde yazımızı beğendiyseniz, bize yorum yazabilir yorumlarınızla destek olabilirsiniz. İsteklerinizi vede şikayetlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz.

SİZDE HAYATINIZDAKİ SORUNLARI BİZE YORUM İLE YAZIN…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed